X
فنی و تاسیساتی - ساختمان پیش ساخته s

فنی و تاسیساتی - ساختمان پیش ساخته

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 27
» بازديد سال : 27
» بازديد کل : 459
» اعضا : 0
» مطالب : 31

ساختمان پیش ساخته


تاریخ انتشار پست : 1398/2/30 بازدید : 3

کاربرد ساختمان پیش ساخته و یا به عبارتی کانکس چوبی و گچی نوعی از اتاقک ها و بناهایی میباشند که در کارگاه ها و کارخانه جات توسط قطعات و مصالح مجزا از هم دیگر ساخته میشوند البته معمولا برای حمل و نقل راحتتر ساختمان پیش ساخته اجزای آنرا با ماشین حمل به محل موردنظر میبرند و در همان مکان شروع به اسمبل کردن و جمع کردن ساختمان پیش ساخته میکنند این روش باعث میشود که هزینه حمل و نقل کاهش پیدا کند مثلا اگر شما قصد جابجایی کانکس را داشته باشید حتما برای حمل آن باید از یک کامیون استفاده کنید چون کانکس مانند ساختمان پیش ساخته نیست تا در محل اسمبل شود باید در کارخانه اقدام به ساخت آن کرد و سپس آنرا به محل موردنظر برای نصب برد.

ساختمان پیش ساخته

ساختمان پیش ساخته، برای ساخته شدن مطابق قرارداد، بسیار رایج شده است. ساختمان های پیش ساخته به مشتریان مزایای بی شماری در مقابل نمونه های ثابت ساخته شده؛ ارائه میدهند: کاهش هزینه های اضافی، بی خطر برای طبیعت، و صفت ممتاز آن در زیبایی ظاهری.

کاربرد ساختمان پیش ساخته  بسیار مناسب برای رستوران ها، واگن های رستورانی، و دیگر خدمات بازرگانی هستند. ساختمان پیش ساخته یک گزینه عالی برای رستوران ها، واگن رستوران ها و دیگر امور تجاری است. با انتخاب یک جایگاه برای کسب و کار خود، در یک واحد پیش ساخته، شما می توانید مراحل ساخت خود را سریع تر کامل کنید در حالی که واحد خود را با امکاناتی مدرن، راحت و کاملا سفارشی ساخته اید.

کاربرد ساختمان پیش ساخته | ساختمان پیش ساخته | مزایای کانکس

 

رستورانهای کانکسی سیار

در گروه مهندسان اسکان سپهر ، ما در طیف گسترده ای از ساختمان های پیش ساخته تجاری، از جمله ساخت و ساز رستوران های پیش ساخته تخصص یافته ایم. ما سفارشات تکمیل شده را به مشتریان مخصوص و منحصر به فردمان تحویل می دهیم. ما می توانیم به شما در ارزیابی نیازهای شما و طراحی کامل رستوران پیش ساخته خود کمک کنیم.

اجازه دهید تا چند جنبه از طراحی پیش ساخته و مراحل ساخت و ساز  را بررسی کنیم و چگونگی استفاده از یک واحد پیش ساخته برای رستوران شما را انتخاب نماییم.

 

مراحل طراحی رستوران پیش ساخته

هر یک از اجزای رستوران پیش ساخته ما با یک کانکس حمل مجدد طراحی شده، آغاز می شود. کانکس های سیار در طیف گسترده ای از اندازه ها در دسترس هستند، اما ما برای اکثر واحدهای تجاری، از ۲۰ یا ۴۰ واحد استفاده میکنیم. واحدهای پیش ساخته می توانند بر روی یکدیگر انباشته شوند و یا در کنار فضاهای اضافی قرار گیرند.

ما با تامین کنندگان در سراسر کشور برای پیدا کردن کانکس های مناسب با بودجه و نیازهای شما کار می کنیم. به طور کلی، هر واحد می تواند یک نامزد برای تبدیل به یک رستوران پیش ساخته باشد. در حالی که کانکس های جدیدتر گرانتر هستند، آنها نیاز به زمان کمتری برای رفع کردن گودی ها، زنگ زدگی و سایر نواقص دارند.

 

کاربرد ساختمان پیش ساخته | ساختمان پیش ساخته | مزایای کانکس

 

کاربرد ساختمان پیش ساخته صرفه جویی در هزینه ساختمان ها و  رستوران پیش ساخته یک انتخاب اقتصادی است. در مقایسه با اجاره یا خرید یک ملک موجود، شما یک سازه کاملا سفارشی خواهید داشت که نیازی به ارتقا پر خرج برای سازگار بودن با نیزاهای شما ندارد. علاوه بر این، در مقایسه با فرآیند ساخت و ساز متعارف، ساخت و ساز پیش ساخته ارزان تر است. این کار نیاز به زمان کاری و هزینه موادی کمتر دارد که به عنوان یک واحد سالم و کامل درآید. علاوه بر این، ساخت و ساز پیش ساخته می تواند سریع تر تکمیل شود، به این معنا که شما می توانید در زمان کمتری کار کنید و به شما امکان میدهد تا بر روی افزایش فروش و ساختن نام تجاری خود تمرکز کنید. شما نباید هر گونه مزایای ساخت و ساز متعارف را با یک واحد پیش ساخته مقایسه کنید. شما هنوز هم می توانید برای محیط داخلی خود، دیوارهای سفالی، لوازم خانگی و کفپوش انتخاب کنید. شما یک رستوران خواهید داشت که چشم انداز منحصر به فرد خود را از تجربه یک ناهار خوری عالی نشان می دهد.

در یک رستوران شلوغ، صورتحسابهای برق بخش بزرگی از هزینه های کلی شما را تشکیل می دهند . هر گونه پیشرفت در کارایی، صرفه جویی قابل توجهی را ماه به ماه می دهد. با ساخت و ساز یک رستوران پیش ساخته، براحتی میتوان لوازم مصرفی با راندمان بالا، شامل پانل های خورشیدی، عایق و دیگر فناوری های سبز را درون آن قرار داد. علاوه بر این، انتخاب شما از یک واحد پیش ساخته سرمایه گذاری در یک تکنولوژی ساختمان سبز جدید است: بازپرداخت مصالح ساختمانی. با انتخاب رستوران خود در یک فضای پیش ساخته، به خوبی میتوانید از دور ریختن مواد قابل استفاده جلوگیری کنید. و مصرف کنندگان را به استفاده مجدد از مواد به شیوه های خلاقانه و نوآورانه تشویق کنید.

 

گردش کار ساخت رستوران پیش ساخته به شما اجازه می دهد تا بهترین مکان آشپزخانه و جلوی خانه را برای تیم خود طراحی کنید. طراحی رستوران های پیش ساخته اسکان سپهر به جای اینکه شما را مجبور به استفاده از یک طرح طبقه بندی شده کند، با روش های مناسبی انعطاف پذیری و قابل تغییر بودن را به شما ارائه میدهد. همچنین ساختمان های پیش ساخته به آسانی گسترش می یابند، درست در زمانی که نیاز به پیشرفت در آینده دارید. نگران نباشید، علاوه بر اضافه کردن پیش ساخت در بالای ساختار موجود خود، میتوانید چندین عدد مربع اضافی، اضافه کنید.این یک روش آسان و مقرون به صرفه برای ارائه یک فضای راحت به مشتریان و کارکنان است. شما به راحتی میتوانید مساحت کاری خود را زیاد یا کم کنید که به کاربرد ساختمان پیش ساخته بیش از پیش اضافه میکن

کاربرد ساختمان پیش ساخته | ساختمان پیش ساخته | مزایای کانکس

 

طرح

طراحی و اجرای دکور نقش مهمی را در نحوه پذیرش رستوران شما و جذب نوع جمعیت آن ایفا میکند. در حالی که فرایند ساخت پیش ساخته اسکان سپهر به شما گزینه های بسیاری برای ایجاد یک فضای راحت و متعارف در داخل و خارج را می دهد، بسیاری از مشتریان ظاهر صنعتی کانکس بازپرداختی را به عنوان یکی از نقاط اصلی در فروش آن پیدا می کنند. یک رستوران پیش ساخته را انتخاب کنید تا به شما یک غرفه رستورانی با غذای مورد نیازتان را در یک فضای رقابتی سخت آشپزی بدهد.با نگاهی منحصر به فرد به رستورانتان به تیم خودآزادی بدهید در حرکت برای جذب جمعیت ، سازه پیش ساخته یک انتخاب عالی برای استقرار شما است!

 

 

کانکس های سیار فروش قهوه و کافه ها کانکس های سیار سفارشی، یک انتخاب عالی برای کافی شاپ ها و کافه ها هستند.اخیرا یک مطالعه توسط دانشگاه ایالتی اوهایو انجام شده که نشان داد ۶۰ درصد از رستوران ها در سال اول خود شکست خورده و ۸۰ درصد در عرض پنج سال شکست می خورند.همانطور که توسط BusinessInsider.com گزارش شده است، رابرت ایروین، سرآشپز مشهور و ستاره نمایش ،  “رستوران غیر ممکن” ، موارد زیر را به عنوان علل اصلی شکست رستوران شرح می دهد:

  •        بی تجربه بودن
  •          مدیریت بد افرا
  •         کمبود مهارت های حسابداری
  •           خدمات غیر بهداشتی به مشتریان

         کیفیت و اجرای نابرابر مواد غذایی  در حالی که Carrie Luxem، رئیس جمهور و مدیر عامل گروه HR، با بسیاری از موارد موجود در لیست ایروین موافقت می کند، او موقعیت فقر جامعه را در نظر می گیرد و هزینه های آن دو دلیل عمده برای شکست رستوران ها است.Luxem هشدار می دهد که برخی از مشکلات مربوط به یک مکان نامناسب شامل چشم انداز ضعیف، پارکینگ ناکافی و کمبود ازدحام جمعیت میباشد. هنگامی که بحث هزینه به میان می آید، Luxem می گوید که برخی از رستوران ها حتی قبل از اینکه درب های خود را باز کنند، پروژه هایی را که همیشه ضروری نیست، هزینه می کنند. با تمرین و آموزش و پرورش میتوان بر دلایلی که Irvine به عنوان علت شکست در صنعت رستوران اشاره کرده، پیروز شد. شما می توانید با کار کردن در رستوران شخص دیگری قبل از اینکه به خودتان فرصت دهید، تجربه کنید و یاد بگیرید که چگونه غذا را تهیه کرده و منویی را که قصد دارید ارائه دهید، اجرا کنید.همچنین شما می توانید یاد بگیرید در مورد سطح خدمات موردانتظار مشتریان در همان زمان یاد بگیرید، که به شما کمک خواهد کرد که کارکنان خود را به درستی در مسیر گرایش مشتریان خود آموزش دهید. شما می توانید یک کلاس یا مشاوره با مربی با تجربه را در نظر بگیرید، که چگونه مدیریت کردن دیگران را به شما یاد بدهد.همچنین شما می توانید مهارت های حسابداری ای را که می خواهید به عنوان یک صاحب کسب و کار به عنوان یک رده در یک محیط رسمی یا آنلاین به کار گیرید، انتخاب کنید.

کاربرد ساختمان پیش ساخته | ساختمان پیش ساخته | مزایای کانکس

 

تسلط بر موانع موفقیت که Luxem مورد بحث قرار داده است نیز در کنترل شماست.شما می توانید جمعیت شناسی را در چند حوزه ای که می خواهید رستوران خود را باز کنید، بررسی نمایید تا ببینید که کدام بازار احتمالا برای شما موفقیت آمیز است میتوان یکی از بزرگترین کاربرد ساختمان پیش ساخته این است که قابل حمل است و با این مزایا شما میتوانید کلیه مشکلات نتم برده شده را دور بزنید.


برای مشاهده ادامه این مطلب به سایت کانکس اسکان سپهر مراجعه کنید و یا با کلیک بر روی کاربرد ساختمان پیش ساخته


  آدرس دفتر مرکزی : تهران، صادقیه ، برج گلدیس ، طبقه پنجم ، واحد 511
تلفن  های واحد فروش :
80 56 23 44 – 021


20 57 23 44 – 021


13 72 31 88 – 021


98 73 31 88 – 021


35 72 31 88 – 0210912-2447836
دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد