فنی و تاسیساتی - آرشیو 1398/8

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 27
» بازديد سال : 27
» بازديد کل : 459
» اعضا : 0
» مطالب : 31

کروم سخت


تاریخ انتشار پست : 1398/8/16 بازدید : 2
همه چیز درباره کروم سخت

تاریخچه آبکاری الکتروشیمیایی پوشش کروم سخت به غریب به ۷۵ تا ۸۵ سال میرسد. در طی این زمان اهمیت این فرآیند دو چندان شده و موارد کاربرد آن نیز بسیار گسترش یافته است.یکی از نوع های مختلف پوشش سخت که امروزه بیشترین کاربرد را به خود اختصاص داده پوشش کروم سخت می باشد. این پوشش دارای خواص متعددی ست از جمله آنکه دارای چسبندگی محکم با بیشتر فلزات بوده و همچنین دارای انرژی سطحی پایین می باشد ، از این جهت بر روی قطعات متحرک مانند قطعات پمپ ها ، موتورها، کمپرسورها ، دستگاه های هیدرولیکی و پرسها به کار میرود.از طرف دیگر این پوشش دارای مقاومت خوردگی بسیار بالای می باشد و به همین دلیل بر روی وسایل  و لوازم عمومی کاربرد وسیعی دارد. از خواص دیگر آن می توان نسبتا سرد بودن این فرآیند را نام برد و بدین منظور می توان از این پوشش برای قطعات ظریف و حساس بدون ترس از تغییر شکل استفاده نمود. در مجموع می توان پوشش کروم سخت را یکی از روش های ساده برای سخت کردن سطحی قطعات صنعتی دانست.

خواص کروم سخت

کروم فلزی سخت و ترد است. رنگ آن سفید مایل به خاکستری می باشد. این فلز پس از پرداخت کاملا شفاف و براق شده و به صورت آبی کمرنگ به نظر میرسد.
خواص کروم در حالت فلزی به شرح زیر می باشد :

وزن اتمی                       ۵۲.۰۱
عدد اتمی                           ۲۴
نقطه ذوب                        C° ۱۸۵۰
ضریب انبساط                   ۶-^۱۰ * ۸.۱
مقاومت                           ۱۳ میکرو اهم بر سانتیمتر مکعب
ساختمان کریستالی                   bcc
پارامتر شبکه          ۲.۸                آنگستروم
خواص مغناطیسی               پارا مغناطیس
مدول یانگ                      ۶^۱۰*۱۵ پوند بر اینچ مربع ( به صورت پوشش)پوشش کروم سخت توسط الکترولیز محلول های اسید کرومیک بدست میاید .این اسید که منبع اصلی آبکاری الکتروشیمیایی کروم میباشد از سنگ آهن – کروم)  cr2O3.FeO (تهیه میگردد.خواص اصلی پوشش کروم سخت عبارتست از :۱-    سختی و مقاومت در مقابل سایش
۲-    مقاومت در مقابل خوردگی و حرارت
۳-    ضریب اصطکاک پایین وعدم چسبندگی با مواد
۴-    خواص ظاهری و تزیینی
۵-    خواص پارا مغناطیس
سختی و مقاومت در مقابل سایش :سختی بسیار بالای پوشش الکتروشیمیایی کروم موجب گردیده که در صنعت ازاین پوشش به عنوان پوشش کروم سخت نام برده شود. سختی متوسط این پوشش برابر با ۱۰۰۰-۸۵۰ ویکرز ((V.P.N که معادل با ۷۰ راکول  C یا ۸۰۰ برینل می باشد.
مقاومت در برابر خوردگی و حرارت :پوشش کروم سخت در مقیاس وسیعی برای جلوگیری از خوردگی فلز زمینه در محیط های مختلف شیمیایی بکار می رود. کیفیت حفاظتی پوشش به چند عامل بستگی دارد که به عنوان مهمترین آنهامیتوان از دانه بندی خیلی ریز فلز پوشش و مقاومت آن در برابر عوامل اکسید کننده و احیا کننده وهمچنین مقاومت آن در درجه حرارت های بالا نام برد.

کروم سخت

 ضخامت های توصیه شده جهت مقاومت در مقابل خوردگی :

آزمایشات زیادی به منظور تعیین ضخامت مورد نیاز پوشش جهت حفاظت در محیطهای مختلف انجام گرفته است. این آزمایشات نشان می دهند که ضخامت ۱۰-۸ میکرون جهت حفاظت در محیطهای با درجه خورندگی کم و ضخامت ۱۸-۱۳ میکرون برای حفاظت در برابر سایش و خوردگی اتمسفری و ضخامت ۷۵-۵۰ میکرون جهت حفاظت در مقابل محیط های شیمیایی مناسب میباشند. از نقطه نظر ترک در پوشش بهتر است که بر روی قطعات پوشش شده عملیات پرداخت صورت نگیرد. زیرا پرداخت پوشش سبب افزایش درجه حرارت سطح می شود که تحت این شرایط در اثر نیروی اعمالی
توسط هیدروژن جذب شده ترکهایی در سطح پوشش ایجاد میشود که سبب کاهش مقاومت خوردگی آن می گردد. بنابراین در یک ضخامت مساوی ، پوششهای پرداخت نشده بهتر از پوششهای پرداخت شده

در مقابل محیطهای خورنده مقاومت می نمایند.مقاومت در مقابل حرارت :

پوشش کروم سخت در مقابل اثرات حرارت به خوبی مقاومت می نماید.یکی از اثرات عمومی حرارت نرم شده فلز می باشد که در این مورد سختی پوشش در محدوده درجه حرارت تا c °۴۰۰ به طور جزئی کاهش میابد ولی بالاتر از این درجه حرارت سختی به طور مستمر کاهش میابد. ( در c°۷۰۰ سختی به ۴۵۰ ویکرز میرسد) و در c°۱۲۰۰ سختی پوشش کاهش یافته به سختی کروم خالص (در حدود ۳۰۰  ویکرز ) میرسد. ضریب اصطکاک پائین  :

یکی از خواص مهم پوشش کروم سخت پائین بودن انرژی سطحی این پوشش می باشد و از بین فلزات مورد استفاده در صنعت کورم سخت دارای کمترین ضریب اصطکاک می باشد.از طرف دیگر این پوشش قابل پرداخت به سطحی کاملا براق می باشد. که این خاصیت برای وسائلی چون میله های پیستون هیدرولیکی ، قالبهای پلاستیک ، دستگاه های مواد غذایی و غیره که در آنهااستفاده از پوششی که از چسبندگی مواد به سطوح تحت کار جلوگیری نماید ضروری بوده ، بسیار مفید است.
ممانعت از چسبندگی کروم سخت  :عموما مایعات و جامدات  به آسانی بر سطح پوشش کروم نمی چسبند و فرآورده ی کار نیز به سادگی ازسطح آن قابل جدا شدن می باشد. به همین دلیل پوشش کروم تمیز و براق مانده و در نتیجه بیشتر دوام میاورد. از این جهت پوشش کروم سخت در صنعت کاربردهای بسیاری از جمله در قالب های پلاستیک،ماشین آلات مواد غذایی (قالبهای بیسکویت و …)، غلطکهای جوهرریزی در چاپ و غلطهای خشک کننده دارد.

 

کروم سخت

خواص ظاهری و تزئینی کروم سخت :

پوشش کروم ظاهری جذاب و زیبا داشته و بدین جهت از این پوشش می توان در موارد زیادی به عنوان یک پوشش تزئینی مناسب استفاده کرد ولی از آنجا که پوشش های تزئینی توانایی لازم را در مقابل سایش و فرسایش ندارند نمی توان از آنها در پاره ای از موارد صنعتی استفاده نمود.

خواص پارا مغناطیسی :یکی دیگر از خواص پوشش کروم سخت خاصیت پارامغناطیسی آن است و بهمین دلیل از این پوشش به  منظور غیر مغناطیسی نمودن سطوح قطعات نیز می توان استفاده نمود.به عنوان مثال سوهان معمولی با پوشش نازک کروم سخت را می توان نام برد.این پوشش ضمن حفاظت سوهان از زنگ زدگی با دادن خاصیت غیر مغناطیسی به آن از چسبیدن ذرات و براده های فولاد به دندانه های سوهان جلوگیری می کند که این عمل لزوم استفاده پیاپی از ورق سمباده جهت تمیز کردن سوهان را به حداقل می رساند و در نتیجه سوهان تمیزتر مانده و راندمان کار آن نیز افزایش می یابد.

 

کروم سخت

https://www.abkarighorbani.ir/%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%85-%d8%b3%d8%ae%d8%aa/

https://www.abkarighorbani.ir/
دسته : ,
برچست ها :

خرید شیرآلات


تاریخ انتشار پست : 1398/8/16 بازدید : 2

در هر جایی که لوله آب وجود داشته باشد مسلما شیرآب هم است . در ساختمان ها نیز شیرآلات مختلفی وجود دارد که هر کدام مصارف مختلفی دارند . شیرآلات میتوانند بسیار معمولی یا لوکس باشند و ظاهری کاملا متفادت داشته باشند که این ویژگی ها در قیمت نهایی آنها تاثیر گذار میباشد . در این مقاله به نکاتی که هنگام خرید باید به آنها توجه داشته باشید میپردازیم با ما همراه باشید.

به طور کلی در هر فضا برخی اشیا می باشند که وظیفه ی زیبایی بخشیدن را ایفا می کنند اما این وظیفه باید به درستی به آن ها داده شود و مسئولیت آن با شخص طراح می باشد که از چه وسیله ای چگونه استفاده نماید مثلا در فضاهای هال و پذیرایی منازل ، مبل و فرش مهمترین اجزا هستند در سرویس های بهداشتی , روشویی ، شیرآلات   و … نقش مهمی دارند ؛ این مقاله یک راهنمای خرید شیرآلات ساختمانی است شما را در هنگام خرید شیرآلات کمک میکند تا به خوبی بدانید که باید از چه نوع شیری در چه فضایی استفاده کنید تا بهترین طراحی ممکن را داشته باشید .

خرید شیرآلات  اهرمی  حمام و سرویس بهداشتی

اگر شما قصد خرید شیرآلات ساختمانی را دارید و به مرکز بورس شیرآلات مراجه کنید  متوجه شوید که شیرآلات ساختمانی انواع مختلف و گوناگونی دارد که هر کدام بر اساس نیاز و سلیقه ی مصرف کننده تولید شده است یکی از همین مدل ها ، شیرآلات مدل اهرمی می باشد که در دنیای امروز بسیار پرکاربرد تر از مدل های دیگر نمایش داده شده است .

شیرآلات اهرمی

شیر های اهرمی استفاده ی بسیار آسان  و راحتی دارند و شما تنها با بالا کشیدن اهرم می توانید جران آب را برقرار کنید و با پایین فشردن آن جریان آب را قطع کنید همچنین با چپ و راست کردن آن نیز می توانید میزان گرمی و یا سردی دمای آب را  تنظیم کنید.

این شیرآلات به طور کلی در دونوع پایه کوتاه و پایه بلند ساخته می شوند که شما می توانید متناسب با طراحی خود یکی از آن ها را انتخاب کنید . معمولا از شیر الات اهرمی برای سرویس های بهداشتی و حمام استفاده می کنند ولی از انجایی که این انتخاب کاملا سلیقه ای می باشد  مدل های اهرمی ای برای آشپزخانه نیز تولید میشود.

ست های مختلف شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی

یکی از بهترین انتخابات برای خرید شیرآلات ساختمانی ، خرید شیر آلاتی می باشد که به صورت ست کامل باشند این نوع شیرآلات به شما کمک می کنند تا هماهنگی زیبایی به آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام خود ببخشید و تاثیر به سزایی در طراحی دکوراسیون داخلی شما دارند و هماهنگی خاصی را به خانه ی شما می بخشد .

شیرآلات جدید

خوشبختانه امروزه شرکت های تولید شیر آلات مدل ها و طرح های گوناگونی را متناسب به هر سلیقه ای تولید و عرضه می کنند به همین علت انتخاب کمی سخت تر از گذشته شده و این هم به خاطر گوناگونی مدل ها است سعی کنید اگر قصد خرید شیرآلات ست را دارید حتما از شرکت سازنده ی آن مطمئن شوید تا یک کمپانی معتبر باشد .

علم دوش برای فضای حمام

به طور کلی در فضای حمام دو نوع محفظه خروج آب نیاز می باشد یک شیر آب معمولی و دیگری علم دوش که مهم ترین بخش حمام است علم دوش دارای دو مدل کلی می باشد یکی ثابت و دیگری متحرک است .

نوع ثابت دوش حمام که همان گونه که از اسمش مشخص می باشد  در یک نقطه نصب می شود و قابل جدا شدن نمی باشد اما نوع متحرک آن مانند دوش های تلفنی به راحتی از سر علم جدا می شوند و قابلیت تنظیم جهت آب را نیز دارد . در زیر نمونه هایی را از تولیدات فیروزه مشاهده می کنیم.

یونیورست های کرم و طلایی تنسو | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

دوش های حمام

برخی علم های دوش بسیار شاد میباشند برخی هم دارای جاهایی برای قرارگرفتن صابون و لوازم کوچک دیگر دارند .

یونیکا | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

انواع مختلف شیرآلات ظرف شویی  آشپزخانهشیر سینک

شیر های ظرفشویی و روشویی تنها در ارتفاع با یکدیگر تفاوت دارند که در شیرآلات ظرفشویی ارتفاع بیشتر در نظر گرفته می شود تا ظرف ها به راحتی در داخل سینک ظرفشویی شسته شوند   در هنگام خرید شیرآلات ساختمانی برای آشپزخانه از جنس های مرغوب و با کیفیت استفاده نمایید چون یکی از مطرح ترین اجزا در دیزاین آشپزخانه ، شیر ظرفشویی آن می باشد.

فلت سفید طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

دسته : ,
برچست ها :

حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم


تاریخ انتشار پست : 1398/8/16 بازدید : 2

حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم نیز یکی از انواع حفاظ روی دیوار میباشد. این حفاظ کارایی زیادی در تامین امنیت منازل و ساختمان ها دارند و حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم نیز یکی از حفاظ های پر کاربرد است برای امنیت ساختمان ها باغ ها و …. است. نرده ها و حفاظ روی دیوار در زمینه ی تامین امنیت بسیار مهم و مفید میباشند به همین منظور محصولات مهمی برای مصرف کنندگان میباشند. معماران و طراحان نیز مشتریان اصلی این محصول و ابزار میباشند.

 

حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم

حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم

همچنین علاوه بر دیوارها، می توان این نوع حفاظ را در جلوی پنجره و همچنین جلوی تراس نیز مورد استفاده قرار دهیم. حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم نیز همانطور که از نام آن مشخص است، برگرفته از ظاهر گل لیلیوم است و علت این نامگذاری این است که در باغ های گل لیلیوم به هیچ عنوان وارد شدن راحت نمی باشد. طراحی این نوع حفاظ به گونه ای میباشد مانند گل لیلیوم پیاز شکل در پایین حفاظ است یعنی اینکه میتوان ارتفاع آن را به صورت دلخواه طراحی میشود. زاویه شاخک های این حفاظ طوری طراحی شده است که به هیچ وجه جایی برای قرار دادن دست و پا برای بالا رفتن از دیوار را به هیچ شخص نمی دهد. نرده روی دیوار را میتوان در رنگ های مختلف بسته به سلیقه مشتریان طراحی کرد .

می توان نتیجه گیری کرد این حفاظ جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون است. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی میباشد. این حفاظ با الهام گرفتن از گل زیبای لیلیوم ساخته شده است و به صورت دو رنگ رنگ آمیزی می شود، یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز میباشد که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد. حفاظ لیلیوم به صورت معمول در ارتفاع های ۷۵ الی ۱۲۰ سانتی متر ساخته می شوند.

حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم با ارتفاع ۷۵ سانتی مترویژگی ها و مزایای حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم

این نوع حفاظ نیز ظاهر زیبایی دارد که همین عامل می تواند دلیل برتری آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی باشد. این نوع نرده روی دیوار به دلیل ظاهرش، قابلیت رنگ آمیزی به شیوه های مختلف را همچنین دارد که باعث ایجاد ظاهری به مراتب زیباتر و جذاب تر میشود. همچنین این حفاظ به دلیل ساختار مرکز گرایی که دارد (شاخه ها از مرکز گسترش پیدا میکند) قابلیت ساخت بهتر و در نتیجه امنیت بیشتری نیز دارا است. بدون توجه به این که ساختمان مورد نظر مسکونی، تجاری و یا اداری میباشد، می توانیم از حفاظ لیلیوم استفاده کنیم و از قابلیت ها و مزیت های آن بهره ببریم.

 

ساخت حفاظ لیلیوم به این صورت میباشد که ابتدا با استفاده از میلگردهایی به قطر ۱۰ میلیمتر شاخه ها برش خورده و بر اساس نیاز شما ساخته می شود. توجه داشته باشید برای تولید یک محصول خوب، باید برشکاری قطعات با استفاده از گیوتین و به شکل مورب و اریب انجام شود. برای شاسی که حفاظ روی آن قرار می گیرد، از پروفیل هایی با ابعاد مختلف استفاده می کنیم. شاسی در این حفاظ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد. به همین خاطر بهتر است از شاسی هایی استفاده کنیم که ضخامت بالایی دارند.

رنگ آمیزی حفاظ های لیلیوم، از نوع الکترو استاتیک میباشد که رنگ پودری پلی استر با استفاده از دستگاه مخصوص بر روی کار پاشیده می شود. سپس داخل کوره در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد.بعد از پخته شدن بیرون آورده و در قسمت دیگری به وسیله نقاشان ماهر قسمت های گل شکل حفاظ دوباره به رنگ های طلایی و مسی و رنگ های سفارشی دیگر رنگ آمیزی می شود.

 

حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم

 

 

حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم نیز مانند سایر حفاظ های مشابه، دارای ارتفاع و تراکم های متفاوتی است. هرچه ارتفاع این حفاظ ها بیشتر و تراکم آن ها بیشتر شود، قیمت و هزینه ی در نظر گرفته شده برای آن ها نیز بیشتر میشود. ارتفاع معمول و ایده آل برای این نوع از حفاظ بین ۸۰ تا ۱۲۰ سانتی متر است که با توجه به نیاز و سفارش مشتری قابل ارائه میباشد. تراکم شاخه ها متنوع و متفاوت میباشد که با توجه سفارش مشتریان متغییر است.

حفاظ لیلیوم با  ارتفاع ۷۵

حفاظ های لیلیوم نیز مانند حفاظ لاله ای و شاخ گوزنی به دلیل جنس فلزی خود دارای عمری طولانی هستند و همچنین بعد از نصب احتیاجی به نگهداری خاص ندارند. همچنین نا منظم بودن حفاظ لیلیوم از نظر هندسی نیز باعث بیشتر شدن ضریب امنیت آن می گردد.

استحکام و امنیت حفاظ لیلیوم بسیار بالا است و برای آزمایش آن، در صورتی که این حفاظ  ها را بر روی زمین قرار دهیم می بینید که امکان عبور ازبین و روی آن ها وجود ندارد. همین شرایط در هنگام نصب آن ها بر روی دیوار پیش خواهد آمد و امکان عبور افراد از روی دیوار ساختمان شما نمیباشد! شما می توانید از کاربردی بودن این محصول مطمئن باشید و با خیالی آسوده نسبت به خریداری آن اقدام کنید.

حفاظ لیلیوم تولید شده توسط گروه قائم حفاظ دارای کیفیتی بسیار بالا میباشند. قائم حفاظ  از بهترین تولید کننده های حفاظ و نرده روی دیوار است  که با ظرفیت تولید بالای خود  ۳۰۰۰۰ هزار متر در سال  حجم زیادی از نیاز بازار کشور را تامین می کند. ما با بهره برداری از قابلیت ها و توان نیروهای خود اقدام به ساخت و فروش حفاظ ها میکنیم. قیمت محصولات قائم حفاظ  بسیار مناسب و به صرفه میباشد تا خرید شما مشتریان از نظر اقتصادی کاملا به صرفه باشد. جهت مشاهده  انواع حفاظ های لیلیوم تیم قائم حفاظ با ما در تماس باشید.

همچنین برای کسب اطلاعات از سایر محصولات ما از جمله حفاظ آبشاری ، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ لاله ای در بخش نمونه کارها قابل مشاهده میباشند.

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش می توانید از طریق شماره تماس ثبت شده در پایین صفحات سایت با ما در تماس باشید.

دسته : ,
برچست ها :

کانکس فارم بیت کوین


تاریخ انتشار پست : 1398/8/16 بازدید : 1

با توجه به استفاده روزانه از کامپیوتر و نیاز به سرعت بیشتر ، ابر رایانه ها و فارم به وجود آمدند که در واقع منابع بزرگ با تعداد زیادی پردازشگر های قوی هستند که از راه دور انجام محاسبات کامپیوتری بخصوص در مبحث رندرینگ را به عهده دارند. این سرور های اصلی معمولا به شکل محفظه های طبقه بندی شده ای است که ماینر ها در آنها قرار گرفته و مجهز به سیستم خنک کننده نیز می باشند. کانکس فارم بیت کوین در واقع همان محفظه ای است که طبقات و CPU ها یا ماینر ها در آن قرار گرفته و فعالیت می کنند.

 

 

کاربرد کانکس فارم

اصلی ترین کاربرد این نوع کانکس و کانتینر ها همانگونه که به آن اشاره شد سرور های اصلی و نصب پردازشگر های بسیار قدرتمند هستند که محاسباتی را از راه دور برای کامپوتر ها یا سیستم های کوچکتر بر عهده می گیرند. بیشترین و رایج ترین کاربرد کانکس فارم ماینینگ سرور های اینترنتی، برای صحنه های معماری یا تولید انیمیشن و کاربرد های جدید آنها نیز نصب دستگاه های ماینر جهت استخراج بیت کوین یا همان ارز دیجیتال است که همه روزه در جهان در حال گسترش بوده و پیش بینی می شود تحولی در آینده اقتصاد جهان به وجود آورد.

شاید اولین دلیل استخراج بیت کوین برق ارزان در کشور باشد، که به‌راحتی می‌توانید آن را پیداکرده و از آن استفاده کنید. دلیلی بعدی تفاوت قیمت ارز است و افزایش روزافزون قیمت بیت کوین که می‌توانید از آن بهره ببرید و صدالبته ایران بهشت قطعات و لوازم کامپیوتر است و به‌راحتی می‌توانید با ارزان‌ترین قیمت نصبت به بازار جهانی قطعات لازم برای فارم و استخراج بیت کوین را تهیه کنید، مشکل اصلی مکان استخراج است که شما می‌توانید برای تهیه و اجاره کانکس یا کانتینرهای بیت کوین از ما مشاوره دریافت کنید.

استفاده از این نوع کانکس ها می‌تواند هزینه جا و مکان فارم را به‌شدت کاهش داده و بهترین بهره‌وری را داشته باشید. کانتینرهای بیت کوین در تمام دنیا مرسوم است و شاید بتوان گفت راحت‌ترین کار این باشد که برای رفع نیاز به فضای استخراج با بهترین عایق‌های حرارتی و خنک‌کننده‌ها میتوانید از کانکس فارم بیت کوین استفاده کنید.

 

مشخصات فنی کانکس

همچنین از نظر مشخصات فنی کانکس فارم بیت کوین یا کانکس فارم ماینینگ با شرایط و نوع مصالح مختلفی ساخته می شوند که کاملاً بسته به شرایط ، تعداد و قدرت پردازنده ها داشته و می بایست در ابتدا محاسبات آنها انجام شود. با توجه به میزان گرمای حاکم در کانکس مواد و متریال متفاوتی را میتوان در این نوع کانکس و کانتینر ها اجرا نمود و همین این موضوع باعث متغییر بودن قیمت آن نیز گردیده و نمی توان قیمت ثابت و یکسانی حتی بر اساس متر مربع برای کانکس فارم بیت کوین در نظر گرفت. اما آنچه در اکثر آنها مشترک است، طبقه ها و قفسه های قرار گیری پردازشگر ها، سیستم تهویه و خنک کننده قوی و مدار تابلو برق های بسیار حرفه ای جهت تامین تغذیه دستگاه ها می باشد.

با تولید کانکس فارم بیت کوین و سرور ما محیطی تخصصی با آخرین استانداردهای روز دنیا را ارائه داده ایم تا بتوانید برای استخراج بیت کوین با برق ارزان از آن استفاده نمایید. ما بهترین‌ها را برای شما تولید می‌کنیم.

می توانید به‌ سادگی و با هزینه کم و با سود بسیار زیاد از مزایای این کاراستفاده نمایید. با توجه به افزایش روز افزون دلار به‌ راحتی با ماینیگ و ماینر و استفاده از ارزهای دیجیتال می‌توانید این فعالیت را انجام دهید.

دسته : ,
برچست ها :

انواع شیرآلات ساختمانی


تاریخ انتشار پست : 1398/8/2 بازدید : 0

ما باید شیرآلات خانه خود را بشناسیم و شناخت آن به ما کمک ی کند که در صورت بروز هر گونه مشکلی آنها را تعمییر کنیم به جز این موضوع زمان بازسازی خانه یا در هنگام  تعویض شیرآلات خود با دانش و آگاهی از شیرآلات ساختمانی خود می توانید در بازار بهترین انتخاب را داشته باشید در ابتدا ما نگاهی به چهار مدل از شیرآلات بهداشتی می اندازیم که عبارتند از :

شیرآلات توپی (Ball) ، شیر آلات دیسکی (Disc) ، شیرآلات کارتریجی (Cartridge) ، شیرآلات فشاری (Compression)

در این دسته بندی، سه شیرآلات اول (یعنی شیرآلات توپی، دیسکی و کارتریجی) از نوع شیرآلات بدون واشر هستند و آخری (فشاری) از جمله شیرآلاتی است که واشر دارد. حالا با هم به طور دقیق‌تر به هر یک از این شیرآلات و نحوه کارکرد آن‌ها نگاهی می‌اندازیم.

در این شیرآلات ۳ مدل اول مدل شیرالات بدون واشر می باشند و شیرآلات مدل آخر شیرآلات واشر دار می باشند در ادامه هر یک از این شیرآلات رو توضیح می دهیم و در مقالات آتی به جزئیات بیشتری در مورد این شیرآلات می پردازیم.

شیرهای توپی تک اهرمی، انواع شیرآلات ساختمانی

بیشترین استفاده از شیرآلات توپی در آشپزخانه ها می باشد . خب این مدل شیرآلات همانطور که در قبل گفتیم بدون واشر هستند و با یک اهرم کار می کنند بدین ترتیب که این اهرم دور یک کلاهک توپی میچرخد و در بالای بدنه اصلی قرار دارد. وظیفه این اهرم کنترل توپ پلاستیکی یا فلزی است. این اهرم همچنین فشار آب و دمای آب را کنترل می کند. و یکی از معایب شیرآلات توپی این می باشد که به دلیل استفاده قطعات بسیار در این شیرآلات خیلی بیشتر از شیرآلات بدون واشر دیگر که در ادامه توضیح میدهیم چکه می کند.

شیرآلات کارتریجی یا شیرآلات دو اهرمی ، انواع شیرآلات ساختمانی

 این نوع شیرآلات ساختمانی به شیرآلات دو اهرمی نیز معروف هستند  اغلب اوقات تشخیص شیرهای دو اهرمی کارتریجی از شیرهای دو اهرمی فشاری دشوار است چرا که بسیار شبیه به هم هستند با این تفاوت که شیرهای کارتریجی واشر ندارند اما شیرهای فشاری با واشر کار می‌کنند. اما تفاوت دیگر آن‌ها که می‌تواند به خوبی این دو را در نگاه اول از هم مجزا کند احساسی است که هنگام استفاده از اهرم‌ها دارید. شیرهای فشاری نسبت به شیرهای کارتریج اهرم‌های سفت‌تری دارند چرا که اهرم‌ها برای بستن آب نیازدارند که به روی واشرها فشار وارد کنند. اما شیرهای کارتریجی اینچنین نیستند، حتی اگر اهرم را ½ نیز بچرخانید آب باز و بسته خواهد شد و نیازی به هیچ فشاری برای بستن یا بازکردن شیر آب نیست.اما شیرآلات ساختمانی کارتریجی اینگونه نیستند ، فقط کافی است اهرم را ۱/۲ بچرخانید و آب را به راحتی باز و بسته کنید و در حقیقت دیگر نیاز به هیچ فشاری برای بستن یا بازکردن آن لازم نمی باشد.

شیرآلات دیسکی یا تک اهرمی ، انواع شیرآلات ساختمانی

یکی از مدرن ترن شیرآلات ،  شیرآلات دیسکی می باشد این نوع شیرآلات ساختمانی به شیرآلات تک اهرمی نیز معروف هستند که نحوه کار آنها به این صورت است که اهرم آنها بر روی یک بدنه استوانه ای شکل عریض قرار گرفته شیرآلات دیسکی آب گرم و سرد را داخل یک کارترج که به آن کارتریج تعدل فشار نیز گفته می شود ترکیب می کنند . دو تا دیسک سرامیکی در انتهای این مخازن قرار دارد که بالا و پایین میشوند و شدت فشار آب را همیشه کنترل می کنند. دمای آب شما در حقیقت با چرخش این اهرم به چپ و راست گرو و سرد می شود ، این شیرآلات نسبت به شیرآلات دیگر با کیفیت تر می باشند و تعمییرات کمتری نیاز دارند.

شیرآلات ساختمانی فشاری ، شیرآلات دو اهرمی فشاری  ، انواع شیرآلات ساختمانی

شیرآلات فشاری از شیرآلاتی هستند که جزو شیرآلات قدیمی ساختمانی می باشند این شیرآلات همچنین واشر دارند که اغلب این شیرآلات در خانه های قدیمی تر دیده می شود این شیرآلات امروزه در ساختمان های جدید با حالات مختلف دیگری به کار میروند همچنین این شیرآلات جزو ارزانترین شیرآلات محسوب می شوند و  از معایب آن به چکه کردن آب می توان اشاره کرد.

https://www.coalindia.in/ActivityFeed/MyProfile/tabid/64/UserId/578437/language/en-US/Default.aspx

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد