فنی و تاسیساتی - آرشیو 1398/5

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 27
» بازديد سال : 27
» بازديد کل : 459
» اعضا : 0
» مطالب : 31

حفاظ آهن یا آلومینیوم


تاریخ انتشار پست : 1398/5/17 بازدید : 2
آیا می خواهید حفاظ آهن یا آلومینیوم شما را به غیر از پستهایی که ارائه می دهیم سوار کنیم؟ در ادامه بخوانید که آیا ستون ها یا ستون های آجری ، سنگی ، چوبی یا سنگ می تواند با حفاظ آهنی یا آلومینیوم شما ترکیب شود .

نرده آلومینیومی سوار بر چوب های رنگ آمیزی شده ، ترکیب نرده و دیگر مواد
دلایل مختلفی وجود دارد که یک مشتری ممکن است بخواهد نرده آهنی یا آلومینیومی خود را به یکی از پست های ما سوار نکند. شاید آنها پست های موجود از حصار دیگر ، نوعی از ستون سنگ تراشی را که می خواهند از آن استفاده کنند یا این فقط تصمیم طراحی کلی است. صرف نظر از دلایل ، می توانید پانل های خود را کاملاً به چیزهایی غیر از پست های ما سوار کنید.

ما بسیاری از مشتریها را داشته ایم که پانل های حصار خود را به چوب های ۴ تخته شده ، آجری ، ستون های سنگی ، ستون های گچبری و به طور مستقیم به نمای آجری یا گچبری خانه متصل کرده اند. سطحی که توصیه نمی کنیم روی آن آویزان شود سنگ فاشیا یا یک سطح سنگ ناهموار است. دلیل این امر این است که سطح آن  ممکن است حلق آویز کردن صفحه را دشوارتر کند. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید آن را عملی کنید ، اما در مورد نقاط تماس  آهن و براکت باید بیشتر توجه کنید.

 

 

ترکیب نرده و دیگر مواد
 

 

نرده آهنی سوار بر آجر ، ترکیب نرده و دیگر مواد
برای حفاظ آهنی فرفورژه ما ، تنها مورد اضافی که شما نیاز به تعیین و منبع خود به خود دارید روش تهیه براکت است. براکت های استاندارد آهن ما می تواند به هر سطح صاف سوار شود. به جای اینکه ما یک پیچ  فولادی را تهیه کنیم ، باید پیچ ​​قابل استفاده مانند پیچ ​​چوب برای پست چوب یا پیچ سنگ تراشی برای آجر یا سنگ را تهیه کنیم.

برای نرده آلومینیومی باید مطمئن شوید که به یکی از پستهای آلومینیومی ما سوار نمی شوید. حصار آلومینیومی از براکت ها در یک نصب استاندارد استفاده نمی کنند زیرا در داخل پانچ کشویی قرار می گیرند و از این طریق ایمن هستند. هر چند نترسید. ما یک دسته از براکت های آلومینیومی را داریم که به همان روش آهنی ما کار می کنند.

 

نرده آهنی نصب شده به ستون های سنگی ،ترکیب نرده و دیگر مواد
در حالی که پانل های حفاظ  برای سوار شدن به چیز دیگری غیر از پست های استاندارد مشکلی به وجود نمی آورد ، درب می تواند موضوع دیگری باشد. بر خلاف تابلو پست ها که به صورت ثابت نصب شده است ، یک دروازه حرکت می کند و نیروی اهرمی را در پست خود اعمال می کند. این بدان معنی نیست که شما نمی توانید یک درب را به یک ستون چوبی ، آجری یا گچبری سوار کنید. با این حال ، ما توصیه می کنیم با ما در تماس باشید.

 

Iron Double Gate مستقیماً روی آجر نصب شده است.
یک درب حیاط ساده ممکن است مشکلی نداشته باشد ، اما یک حیاط بزرگ باید مواردی را در نظر بگیرد ، از قبیل موادی که نصب می کنیم ، چقدر خوب لنگر بیندازد . یک چوب جامد ۶x 6x 6 نسبت به یک ستون توخالی با نمای آجری ، مقاومت بیشتری نسبت به آن دارد.

 

 

ترکیب نرده و دیگر مواد
 

درب آهنی با پست های فولادی بین ستون های آجری
با وجود درب ها (به ویژه درب های بزرگ تر و سنگین تر) ، استفاده از پست های ما برای آویزان کردن درب و سپس ستون ها یا ستون های خود در کنار آنها احداث شده است. اساساً درب ها را با پست های فولادی یا آلومینیومی را بین ستون ها قرار دهید. به این ترتیب ، مزایای پست قوی تر را با یک پایه بتونی ۳ft به دست می آورید. اگر ستون های شما از قبل وجود داشته باشد و درب با ارسال ها و سخت افزارها بین آن قرار نگیرند ، می توانید درب و پست های آن را نیز در پشت پست نصب کنید. 

 

درب آهنی که در پست های فولادی پنهان شده در پشت ستون های سنگی نصب شده است
خواستن توانستن است. حصار و درب های آهنی و آلومینیومی ما می تواند ساخته شود تا در انواع گسترده ای از کار نصب شود. اگر در مورد راه اندازی خاص خود سؤالی دارید ، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید و در مورد پروژه خود صحبت کنیم. ما خوشحال خواهیم شد که با مشاوره شما را کمک کنیم!

https://www.ghaem-hefaz.com/

دسته : ,
برچست ها :

آبکاری کروم


تاریخ انتشار پست : 1398/5/17 بازدید : 2
آبکاری کروم: یک حفاظت عالی در برابر خوردگی

هر چیزی ساخته شده از آهن یا فولاد هدف اصلی برای نیروهای مخرب خوردگی است. خوردگی به دلیل واکنش شیمیایی بین رطوبت، فضای اطراف و اتم هایی که مواد فلزی را تشکیل می دهند رخ می دهد. خوردگی یک مشکل جدی است که می تواند منجر به تخریب زودرس پل ها، ساختمان ها، وسایل نقلیه، لوازم و هر چیز دیگری باشد که با فلز و سایر مواد ساخته شده است.

زنگ قرمز و سفید: تفاوت چیست؟

دو نوع متداول خوردگی که بر روی فلزات اثر می گذارد، زنگ قرمز و سفید است. اکثر مردم با آن ها آشنایی قبلی دارند. زنگ قرمز تشکیل اکسید آهن است، مواد قهوه ای مایل به قرمز است که شما اغلب در بدنه اتومبیل های قدیمی تر که در طول زمان در معرض خوردگی قرار گرفته است می بینید. زنگ سفید در واقع هیدروکسید روی است که شکل پودر مومی سفید دارد و زمانی تولید می شود که روی برای پوشاندن محصولات فولادی استفاده می شود و با رطوبت و هوا واکنش می دهد.

آبکاری الکتریکی برای جلوگیری از خوردگی

آبکاری الکتریکی یکی از محبوب ترین روش های مورد استفاده برای کنترل خوردگی است. آبکاری الکتریکی، پوشش دادن روی سطح یک محصول فولادی یا آهنی توسط یک فلز دیگر است. این پوشش فلزی به عنوان یک مانع عمل می کند که می تواند باعث کند شدن و حتی جلوگیری از تشکیل خوردگی در مواد زیرین شود که به عنوان بستر شناخته می شود. در حالی که «روی» اغلب فلز انتخابی برای حفاظت از خوردگی است، یک آلیاژ روی نیکل نتایج بهتر و مقاومت طولانی مدت تر نسبت به پوشش با روی دارد. در واقع، روی نیکل یک انتخاب عالی برای حفاظت از خوردگی در صنعت خودرو است.

آبکاری شیمیایی

آبکاری شیمیایی یک نوع از آبکاری الکتریکی است که نیازی به استفاده از جریان الکتریکی ندارد. در عوض، رسوب از طریق یک واکنش شیمیایی اتوکاتالیستی اتفاق می افتد. این امر پوشش را یکنواخت تر می کند و باعث افزایش توانایی برای مدیریت ضخامت پوشش می شود. وقتی نیاز به یک حفاظت کننده عالی می باشد آبکاری شیمیایی نیکل شایعترین نوع از روش آبکاری شیمیایی است.

حمام آبکاری شیمیایی نیکل معمولا شامل فسفر است. تنظیم مقدار فسفر بر روی توانایی پوشش شیمیایی نیکل برای جلوگیری از خوردگی در محیط های خاص تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، پوشش کم فسفر بهترین محافظت در برابر خوردگی را در محیط قلیایی فراهم می کند، در حالی که محتوای فسفری بالا برای محیط اسیدی مناسب است.

اندازه گیری سطح حفاظت از خوردگی با تست اسپری نمک

تست اسپری نمک به طور گسترده به عنوان روش قابل اعتماد برای اندازه گیری اثربخشی پوشش ضد خوردگی به شمار می رود. به عبارت ساده، آزمایش اسپری نمک مستلزم استفاده ثابت از یک محلول نمکی آب به یک ماده پوشش داده شده برای ارزیابی طول مدت زنگ زدگی روی سطح است.


دسته : ,
برچست ها :

کروم سخت


تاریخ انتشار پست : 1398/5/17 بازدید : 2

کروم سخت” در بسیاری از صنایعی که با مواد شیمیایی سروکار دارند همچون صنایع غذایی ، صنایع دارویی و بهداشتی ، صنایع رنگ سازی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

کروم مقاومت بسیار خوبی در مقابل مواد اکسید کننده و احیا کننده از خود نشان می دهد. به غیر از گاز کلر و کلریدریک اسید که به سرعت بر آن اثر می کنند ، سایر اسید های معدنی تاثیر چندانی بر کرم ندارند. همچنین بجز تری کلرو استیک اسید تقریبا تمامی اسید های آلی بر آن بی تاثیرند.

قطعات مختلف ماشین های پلاستیک که در تماس با پلاستیک مذاب هستند لازم است حتما پوشش “کروم سخت” داشته باشند. پلاستیک های مذاب به خصوص انواع پلاستیک های وینیل خاصیت اسیدی و خورندگی داشته و قطعات دستگاه و قالبها را به مرور زمان دچار خوردگی شدید می نمایند.

“کروم سخت” اثرات ناشی از افزایش درجه حرارت را به خوبی تحمل می کند. اولین اثر ناشی از افزایش درجه حرارت نرم شدن فلز است که در اغلب فلزات دیده می شود ، ولی “کروم سخت” ضمن حفظ مقاومت خود در برابر خوردگی شیمیایی تا دمایی بیش از۴۰۰°c سختی خود را نبز حفظ می کند.

دسته : ,
برچست ها :

آبکاری کروم سخت


تاریخ انتشار پست : 1398/5/8 بازدید : 2

آبکاری کروم سخت

آبکاری کروم سخت | آبکاری کروم

کروم چیست ؟

کروم در ۱۸۷۵ درجه سانتیگراد آب می شود و در مقابل زدگی شیمیایی به خوبی مقاوم است. خصوصیات فیزیکی حاصل از آبکاری کروم سخت تا دمای ۴۰۰ درجه سانتیگراد هیچ تغییری نمی کند.


به دلایلی که در زیر آورده شده آبکاری کروم صنعتی با آبکاری کروم ذینتی فرق هایی دارند.


ضخامت در آبکاری کروم سخت صنعتی به ۲.۵ تا ۲.۷ میکرون می رسد که در کروم ذینتی به ندرت به ۲ میلی متر می رسد.

قشر کروم تزئینی دارای پرزها و منافذ زیادی است ولی قشر کروم سخت بدون منفذ بوده و فقط ممکناست شامل میکروترکهایی باشد

 آبکاری کروم سخت تقریبا در تمامی موارد مستقیما بر روی قطعه مورد نظر نشانده میشود در حالیکه کروم تزئینی بر روی پوششی از نیکل براق انجام میپدیرد

آبکاری کروم سخت معمولا برای افزایش مقاومت در برابر سائیدگی ، گرما و خوردگی  شیمیایی به کارمیرود و آبکاری کروم تزئینی صرفا جهت زیبایی مورد استفاده قرار میگیردکروم فلزی سفید  خاکستری  سخت و شکننده است . قابلیت پرداخت سطحی آن تا جلای آیینه ای از خصوصیات بارز و منحصر به فرد آن میباشد علامت اختصاری در جدول تناوب( با cr وعدد اتمی ۲۴).

جزییات کروم


سختی کروم در برابر سایش

کروم از سخت ترین مواد رایج و دسترس  می باشد. به همین علت کلمه “ آبکاری کروم سخت ” در صنعت رایج شده است. سختی متوسط کرم عبارت از ۸۵۰-۱۲۰۰ ویکرز می باشد.

البته دستیابی به چنین سختی هایی به سادگی امکان پذیر نیست و به عوامل مختلف و متعددی بستگی دارد.

معمولا فرسودگی و سایش قطعات صنعتی و مکانیکی تحت شرایط زیر واقع می شود:


اصطکاک خشک

اصطکاک تحت فشار (در حضور روغن)

اصطکاک ناشی از چرخش (در حضور روغن)

عملیات سایشی

سایش در حرارت بالا

مثالهای هریک از این شرایط را می توان به ترتیب زیر بیان کرد:


چرخ دنده ها ، قالبهای کشش و …

شفت و پیستونها هیدرولیک و …

شفت چرخ دنده ها ، میل لنگها و …

قالبهای آجر ، آسیاب شکر.

این مثالها تنها گوشه ای از موارد کاربرد وسیع و گسترده “ آبکاری کروم سخت ” را نشان می دهد. فهرست کاملتری از کاربردهای “کروم سخت” در پایان به صورت یک جدول ارائه شده است.

به جرئت می توان ادعا کرد عمر قطعات و وسائلی که با پوششی از “کرم سخت” محافظت

شده اند ، ۵ تا ۱۰ برابر بیشتر از عمر قطعات مشاب می باشد که فاقد پوشش “کروم سخت” است.


مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی و حرارت

“کرم سخت” در بسیاری از صنایعی که با مواد شیمیایی سروکار دارند همچون صنایع غذایی ، صنایع دارویی و بهداشتی ، صنایع رنگ سازی و … مورد استفاده قرار می گیرد.


کرم مقاومت بسیار خوبی در مقابل مواد اکسید کننده و احیا کننده از خود نشان می دهد. به غیر از گاز کلر و کلریدریک اسید که به سرعت بر آن اثر می کنند ، سایر اسید های معدنی تاثیر چندانی بر کرم ندارند. همچنین بجز تری کلرو استیک اسید تقریبا تمامی اسید های آلی بر آن بی تاثیرند.


قطعات مختلف ماشین های پلاستیک که در تماس با پلاستیک مذاب هستند لازم است حتما پوشش “کرم سخت” داشته باشند.


پلاستیک های مذاب به خصوص انواع پلاستیک های وینیل خاصیت اسیدی و خورندگی داشته و قطعات دستگاه و قالبها را به مرور زمان دچار خوردگی شدید می نمایند. چنانچه قطعات مزبور با قشری از کرم سخت به ضخامت ۲/۵ – ۲۵ میکرون پوشیده شوند عمر آنها به طرز قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت.


“کروم سخت” اثرات ناشی از افزایش درجه حرارت را به خوبی تحمل می کند. اولین اثر ناشی از افزایش درجه حرارت نرم شدن فلز است که در اغلب فلزات دیده می شود ، ولی “کرم سخت” ضمن حفظ مقاومت خود در برابر خوردگی شیمیایی تا دمایی بیش از۴۰۰°c سختی خود را نبز حفظ می کند.


با افزایش درجه حرارت از ۴۵۰°c تا ۷۰۰°c سختی شروع به کاهش می کند و از ۹۰۰ به ۴۵۰ ویکرز کاهش می یابد. افزایش درجه حرارت تا ۱۲۰۰°c باعث کاهش سختی تا ۳۰۰ ویکرز می شود.


چرا آبکاری با کروم سخت ؟

خواص ظاهری و تزئینی آبکاری کروم سخت

ظاهر کروم از جذابیت خاصی برخوردار است با این حال آبکاری کروم تزئینی به هیچوجه پوشش مناسبی برای مقابله با سایش نمی باشد.


“کروم سخت” بسته به ضخامت مورد استفاده (به طور معمول ۱۰ – ۵۰ میکرون) می تواند ضمن حفظ خواص خود ، از ظاهر قابل قبول و جذابی برخوردار باشد و بسته به نوع کاربرد قطعه ظاهر آن از مات تا جلای آینه ای می تواند تغییر کند.


برای مثال قالبهای شیشه عینک باید دارای جلای آینه ای و قطعات یک میکروسکوپ می تواند مات باشد.


دسته : ,
برچست ها :

تعمیرات شیرآلات بهداشتی


تاریخ انتشار پست : 1398/5/3 بازدید : 3

در طول تولید ، بسیاری از شیرآلات بهداشتی می توانند در برخی از کارخانجات با مقداری شن و ماسه و موادی که در خط تولید ایجاد می شود ترکیب شوند ، که این در آینده می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. و یا در هنگام نصب شیرآلات بهداشتی خود، لوله کش هم می تواند این اشتباه را بکند  و یا از این اشتباهات جلوگیری کند و اگر شن و ماسه ای هم در داخل شیرآلات مانده را رفع کند ،اگر این کار ها رعایت نشه تاحدی بر روی فشار آب شما تاثیر میگذارد و باعث انسداد میشود.

سناریو دیگر این است که هنگامی که شیر شما نصب شد و روشن شود، لوله های آب شما می توانند بد عمل کنند. این باعث می شود که هر گره و نوار در هر قسمت شیر بزنید که آب نشتی نکند. و یا برعکس شیر شما دچار انسداد آب باشد انسداد توسط بیت های کوچکی از ذرات ایجاد می شود که بین دو دیسک سرامیکی که قادر به درست بستن نیست انجام می شود.

با پیروی از مراحل زیر تعمیرات شیرآلات بهداشتی خود را آسان کنید.

ضروری است بدانید که یک شیر زمانی که چکه می کند چجور مشکلش حل می شود این اتفاقی است که هر خانه ای تجربه آن را داشته است.

اول -آب ساختمان را ببندید زیرا شما نمی خواهید خیس شوید. اگر شیر شیر مخزن دارید، ممکن است لازم باشد هر دو آب گرم و سرد راببندید.
 
دوم – با استفاده از یک دکمه دنده که سر شیرها می باشد باشید آن را زده و پیچ گراپ را باز کنید.
 
سوم – سر شیر را جدا کنید، واحد را از طریق آب سرد بشویید تا هرگونه آلودگی را که ممکن است باعث نشت شود،از بین برود.
 
اگر آهک دارید، مقدار کمی سرکه می تواند در حذف کثیفی ها آن شگفت آور  باشد. به سادگی شیر را در آب سرد با مقدار کمی سرکه برای یک رفع سریع بمالید.

کارتریج دیسک های سرامیکی برای سالها ساخته می شوند، اما در موارد نادر می توان آنها را عوض داد چون خراب شده اند و یک کارتریج دیسک سرامیکی جدید مورد نیاز است که از سازنده باید تامین شود.

اگر شیر شما قدیمی است، لطفا توجه داشته باشید که ممکن است نیاز به این کارها نباشد و نیاز به تغییر واشر داشته باشد یا ممکن است نیاز به جایگزینی کارتریج دیسک سرامیکی باشد. اگر شیر شما خیلی قدیمی است و اصظلاحا عمر خود را کرده است تعمیرات شیرآلات بهداشتی شما میتواند به ضرر شما باشد و ضررهایی ایجاد کند و گاهی اوقات بس ته به شرایط تعویض کلی شیرآلات بهداشتی بهتر از تعمیر آن است.

 
در شیرآلات بهداشتی فیروزه  ما طیف وسیعی از شیرآلات بهداشتی مدرن و سنتی را با قیمت های بی نظیر از تولید کنندگان پیشرو از جمله ، تنسو آیدا مهرسان و … را داریم که با قیمت خوبی ارائه داده میشود.

 

دسته : ,
برچست ها :

مهم ترین نکات در انتخاب حفاظ شاخ گوزنی


تاریخ انتشار پست : 1398/5/3 بازدید : 1

حفاظ های شاخ گوزنی اغلب با ارتفاع هفتاد سانتی متر تا یک متر ساخته میگردند؛ البته هیچ محدودیتی برای ارتفاع این نوع حفاظ وجود ندارد و در هر ارتفاعی که مشتری مایل باشد، ساخته می شوند. این نوع حفاظ ها در شاخه های دو متری تولید می گردد و عرضی به درازای پنجاه تا هفتاد سانتی متر دارند. تراکم این نوع حفاظ هم بسته به تقاضای مشتری می تواند متفاوت نیز باشد. تراکم به معنای تعداد شاخه های اصلی در طول دو متر اسم می باشد.

هر چه تراکم بالاتر گردد، کارایی حفاظ بیشتر می باشد و امکان عبور از آن به حداقل می رسد. به طور معمول هفت تا سیزده شاخه ی اصلی در هر دو متر نیز وجود دارد. این نکته نیز قابل ذکر  می باشد که شاخه های اصلی از شاخه های فرعی بلند تر  می باشند و در ردیف وسط شاخه های فرعی قرار می گیرند.

شاخه های اصلی مستقیما به شاسی جوش می خورند در حالی که شاخه های کوتاه تر فرعی به شاخه های اصلی وصل می گردند. حداکثر تراکم موجود برایحفاظ شاخ گوزنی پانزده شاخه ی اصلی در هر دو متر  می باشد. در تبلیغات ممکن می باشد با اعدادی همچون تراکم ۱۰۰ مواجه گردید. جالب می باشد بدانید که برخی فروشندگان برای تبلیغات و جذب مشتری تعداد شاخه های فرعی را هم حساب می کنند که حرکتی کاملا غیر حرفه ای می باشد.

جوش کاری یک طرفه یا دو طرفه شود؟ از آن جا که حفاظ شاخ گوزنی نقاط جوش خوردگی زیادی را دارد، قوی بودن نوع جوش خوردگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و تاثیر مستقیم در استحکام نرده  می گذارد. در این میان جوش دو طرفه بسیار قوی تر از جوش یک طرفه می باشد.

جوش کاری به روش الکترود یا CO2 باشد؟ در روش جوشکاری معمولی با الکترود، پس از اتمام جوش کاری باید حتما گل جوش ها تمیز گردند. اما از آن جا که حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های متعدد و نقاط جوش بسیار زیاد می باشد، تمیز کردن گل جوش ها کاری بسیار دشوار و عملا غیر ممکن می باشد. بنابراین روش جوشکاری تحت گاز CO2 به شدت توصیه می گردد. در روش CO2 به جای استفاده از الکترود روکشدار، از سیم جوش استفاده می گردد. در این روش خبری از گل جوش نمی باشد و سطح جوشکاری کاملا یکنواخت و عاری از هر گونه آلودگی می باشد.

 

دسته : ,
برچست ها :

شیرآلات مناسب آشپزخانه


تاریخ انتشار پست : 1398/5/1 بازدید : 1

امروز ما قصد داریم راهنمایی هایی و نکاتی را در مورد شیرآلات مناسب آشپزخانه بیان کنیک پس با ما همرا باشید با ادامه این مقاله.

نصب شیرآلات آشپزخانه نیاز به مهارت با تجربه بالا را دارد – بنابراین شما می توانید قسمتی از زمان خود را در آخر هفته ها به یادگیری وفراگیری نکات نصب شیرآلات بیندازید که مطمئنا به درد شما می خورد.

اگر از شیرآلات بهداشتی فیروزه خرید کرده اید با ما در تماس باشید تا با پشتیبانی ، شیرآلات بهداشتی شما را نصب کنیم. در ادامه به توضیحاتی در مورد انواع شیرآلات مناسب آشپزخانه مدرن میپردازیم.

میکسرهای مدرن

بیشتر این آشپزخانه ها ،  آشپزخانه ه امروز طراحی های مخلوطی مدرن هستند. این بدان معنی است که هر دو آب گرم و سرد از طریق یک شیر آب به جای دو فاضلاب جداگانه برای گرم یا سرد تحویل می شود. آنها همچنین ممکن است یک صفحه فوم زیر شیر که یک مهر و موم تنگ فوق العاده در بالای سینک فراهم می کند.

به طور کلی، این باعث می شود که مخلوط کن یک طراح مدرن شگفت انگیز را ایجاد کند و به همین علت جایگزین ضربه آشپزخانه شما بسیار ساده تر خواهد بود.

به خاطر داشته باشید که شیرهای آشپزخانه دارای لوله های مس می باشند و در دما انعطاف پذیر می باشند – این که اکثریت قریب آشپزخانه های مدرن از این لوله ها استفاده می کنند.

ابزار مورد نیاز شیرآلات مناسب آشپزخانه

شما نیاز به جمع آوری یک سری ابزارالات برای نصب و را اندازی شیرآلات خود دارید و همچنین حذف شیرآلات بهداشتی قدیمی خود در صورت وجود.

شما نیاز خواهید داشت:

آچار قابل تنظیم
آچار حوضچه
پیچ گوشتی شکاف دار
انبردست پمپ آب
برش لوله
دکمه فکسوکس یا چرخ دنده
اتصالات فشرده سازی یا سوپاپ ها
شکاف زنجیری یا زیتون
پاک کننده آفتابگردان
حوله و سطل 
نوار پوششی
خودکار
PTFE و نوار موضوع مهر و موم


دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد