فنی و تاسیساتی - آرشیو 1398/4

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 27
» بازديد سال : 27
» بازديد کل : 459
» اعضا : 0
» مطالب : 31

پنج مدل شیرآلات بهداشتی


تاریخ انتشار پست : 1398/4/31 بازدید : 1
پنج مدل شیرآلات بهداشتی

Soft یک کاسه آشپزخانه با یک احساس خاص است که با طراحی خطی و خروجی آن مشخص می شود. این طرح با کاربرد و طراحی معاصر، ایده آل برای آشپزخانه های شهری، پر شده است. استرس زندگی روزانه در شهر باعث می شود که عملکرد این آشپزخانه بسیار مهم و راحتی آن این استرس را از شما دور کند. این شیر مناسب برای این است که، به لطف دسته راحت و سوپاپ چرخشی خود، ارائه در تمام شیرهای تولیدی ما باشد.

بهار: آشپزخانه کلاسیک ، پنج مدل شیرآلات بهداشتی

بهار فصلی جذاب است که برای آشپزخانه های حرفه ای و کلاسیک مناسب است. به نظر می رسد بزرگ در آشپزخانه، به لطف شیرآلات بلند آن اما کشش در قسمت پایانی شیرآلات، برای نزدیکی بیشتر از آب به مواد غذایی و ظروف. این راحتی در استفاده از آن با دوش انعطاف پذیر آن تقویت می شود و بیشتر باعث پیشرفت راحتی  می شود. طراحی آن در ترکیب با کروم که کاملا متشکل از صفحات سنگ مرمر، بر اساس مواد سنتی است.

شهری: آشپزخانه ای شیک

نسخه های مختلف Urban و Urban Stick این فضاها را زیبایی می دهند و آنها را با شخصیت های عالی به نمایش می گذارند. هر سبک خانه با این شیر، ارتقاء آشپزخانه را به همراه دارد،  با توجه به طراحی منحصر به فرد آن است. به همین ترتیب، به لطف دسته نرم افزاری راحت در دو نسخه، یک ضربه بسیار کاربردی می باشد: Urban and Urban Stick؛ و همچنین به گزینه انعطاف پذیر انعطاف پذیر.

هتل ها: آشپزخانه های مینیمالیستی ، پنج مدل شیرآلات بهداشتی

طراحی ساده هتل کابینت آشپزخانه مناسب برای آشپزخانه های کوچک است. ساده سازی به زیبایی به دلیل یک قطعه با یک دسته در بالای صفحه و یک کاربرد عملی که تنظیم درجه حرارت و جریان را با یک اهرم یکسان را تنظیم می کند. این شامل یک سوپاپ چرخشی  ، مانند بقیه شیرآلات بهداشتی است. با تشکر از، خروجی آب حجم بیشتری به دست می آورد و به صرفه جویی در مصرف آب کمک می کند.

حلقه : آشپزخانه نوردیک ، پنج مدل شیرآلات بهداشتی

حلقه شیر کلاسیک است، اما با لمس معاصر است. اسپری منحنی آن زیبایی دو چندان به آن می دهد ، اما کاربرد آن در شکل مستطیلی است که به آن این اجازه  می دهد که  مدرن باشد. این احساس کلاسیک تازه در طراحی شیر یکپارچه ایده آل برای یک آشپزخانه سبک نوردیک است که به گرمی، اصالت و طبیعی ترین مواد متعهد است، اما در لمس مدرن، جسورانه و مینیمالیستی  می باشد.


دسته : ,
برچست ها :

دکور شیرآلات بهداشتی حمام


تاریخ انتشار پست : 1398/4/30 بازدید : 3

وقتی که به انتخاب دکور شیرآلات بهداشتی حمام برای یک پروژه می پردازیم معماران و طراحان بیشتر و بیشتر به دنبال آن هستند.زیبایی شناختی را در سری امضای خود ارائه دهند که در حال حاضر در شیرآلات، سفید، سیاه و سفید به منظور ایجاد طراحی حرفه ای و دید حرفه ای یرای همه است.
توجه به فضای دکوری حمام توسط دکوراتورها و طراحان داخلی به تدریج افزایش می یابد. به همین ترتیب، افراد ، بسیار مهم می دانند این قسمت از فضای خانه را و جزو مهمترین قسمت های روزانه خود می دانند.

در این راستا، گزینه های ارائه شده توسط شرکت های تجهیزات حمام در مورد طراحی و دکور شیرآلات بهداشتی حمام بسیار گستره شده است. با توجه به این ،  در طیف گسترده ای از شیرآلات بهداشتی ویژه حمام. مجموعه ای از گزینه های که نیازهای هر پروژه را برآورده می کند وجود دارد.

شیرآلات بهداشتی  در مس، تیتانیوم و طلا: فلز گرانبها برای حمام هایی با تضمین و گارانتی
روند شیرآلات گرانبها برای حمام یکی از بیشترین روند رو به رشد زیبایی شناسی در ماه های اخیر بوده است. شیرآلات بهداشتی در مس، تیتانیوم و طلا در نسخه های براق  که فضا را منحصر به فرد و پر از جلوه های دیدنی میکند به طوریکه چشم برداشتن از آن سخت است. این مجموعه را طراحان فقط برای پوشش های منحصر به فرد  شیرآلات بهداشتی طراحی کرده اند که تقویت کننده دید بصری کیفیت و تمایز حمام باشد.

همچنین شیرآلات بهداشتی در  مدل های مختلف دیگری از جمله  کروم، مس و تیتانیوم می باشد؛ همه آنها براق می باشند. و همگی ظریف و با عمر و دوام طولانی مدت هستند، با توجه به تکنیک رسوبدهی بخار فیزیکی، شناخته شده به عنوان PVD ، این فرایند یک زیبایی شناختی و درخشندگی را به وجود می آورد که با همان کیفیت جدید شیرالات آسیب دیده می رسد و شما میتونید شفافیت و براقییت شیرآلات خود را مجددا تجربه کنید.

یکی از دیگر شیرآلات بهداشتی حمام که از انواع مختلفی تهیه شده است، مینی تنسو رزگلد است که از تولیدات فیروزه می باشد، علاوه بر این، در مدل های مختلف کروم و تیتانیوم در دسترس است.

دسته : ,
برچست ها :

تاریخچه ساخت شیرآلات بهداشتی در ایران


تاریخ انتشار پست : 1398/4/29 بازدید : 3

تاریخچه ساخت شیرآلات بهداشتی در ایران : در مقاله تاریخچه شیرآلات بهداشتی در جهان، شیرآلات اولیه و ریشه کلمه شیر (شیرآلات) را بررسی کردیم. به جز شواهدی که احتمال ساخت و استفاده از شیرآلات را در ایران باستان و قبل از سال ۱۳۴۰ شمسی  را نشان می دهد، سندی رسمی برای تایید این موضوع موجود نمی باشد. شیرآلات بهداشتی فیروزه  با تعدادی از پیشکسوتان صنعت شیرآلات در این زمینه مصاحبه کرده با ما همراه باشید. 

مهمترینِ این شواهد، بنای باشکوه تخت جمشید و شبکه های پیشرفته آب شرب، فاضلاب، و آب نماهای آن  می باشد که در ساخت آنها علاوه بر بهره گیری از دانش و تجربه مصریان باستان ، یونانیان و رومیان، نوآوری هایی نیز صورت پذیرفته است که بالطبع توسط سازندگان آریایی این بنا   می باشد.

تاریخچه ساخت شیرآلات بهداشتی در ایران ، قرن هفتم و هشتم

همچنین در قرن های هشتم و هفتم (سده های قبل از ساخت تخت جمشید)، ریخته گران لرستانی انواع قطعات مفرغی را تولید میکردند که با توجه به ظرافت و جزئیات ارائه شده در این قطعات، کاوشگران به این نتیجه رسیدند که ساخت ظروفی با چنین دقتی تنها از طریق ریخته گری و قالب گیری مومی امکان پذیر می باشد و در نتیجه دانش فنی موجود در آن دوره ، برای ساخت انواع شیر آب جوابگو بوده است.

تاریخچه ساخت شیرآلات بهداشتی در ایران ، انبار های بسیار کهن

علاوه بر این، وجود آب انبارهای بسیار کهن در نقاط متعددی از ایران می باشد. به عنوان نمونه در سال ۱۲۲۵ شمسی، آب انبار سید اسماعیل با ۳ شیر آب بزرگ، در محدوده بازار فعلی تهران ساخته شده است. نمونه دیگر، خانه کلاهدوزها در یزد، ساخته شده در سال ۱۲۶۶ شمسی  است که آب مصرفی آن را ۲ شیر آب تأمین می کردند. ( این خانه هم اکنون به موزه آب یزد تبدیل شده است)

 

تاریخچه ساخت شیرآلات بهداشتی در ایران ، حمام دوشی در تهران

نکته قابل توجه دیگر، ساخت اولین حمام دوشی در تهران  می باشد که به دلیل بهداشتی بودن، از حمام های طرابوزان ترکیه الگوبرداری و در سال ۱۲۹۸مورد بهره برداری قرار گرفت. اگرچه در ابتدا این نوع حمام ها، مقاومت حمام دارها و مردم را برانگیخت اما کم کم جای حمام های سنتی و خزینه ها را گرفتند.

تاریخچه ساخت شیرآلات بهداشتی در ایران ، شیرالات بهداشتی خارجی

تمام این موارد به ساخت انواع شیرآب قبل از سال ۱۳۴۰ شمسی اشاره  میکند. اگرچه این مطلب که انواع شیر از روسیه و کشورهای اروپایی به ایران وارد می شده است تا حدی درست  می باشد، اما مقدار این واردات ناچیز بوده و تمام مردم توان خرید آن را نداشته اند. در نتیجه اکثر خانه ها و مکان های عمومی مجهز به شیرآلات تولید داخل می بودند.
در آخر، شایان ذکر می باشد که تعدادی از پیشکسوتان صنعت در ایران شاهد تولید شیرآلات بهداشتی در سالهای ۱۳۱۰ و ۱۳۲۰ بوده اند،گرچه نامی از این تولیدکنندگان را به خاطر ندارند.

دسته : ,
برچست ها :

بهترین سیستم امنیتی خانه


تاریخ انتشار پست : 1398/4/29 بازدید : 3
نکات ایمنی در خانه

سیستم های امنیتی خانگی با حفاظت از خانه شما،  دارای هزینه متفاوت است. از آنجا که صاحب خانه ها ارزش های مختلفی را بر روی سیستم های امنیتی خانه ها می گذارند، هیچ سیستم “بهترین” امنیتی در بازار وجود ندارد. این مهم نیست که تعداد سیستم های امنیتی در خانه شما بیشتر از بقیه باشد بلکه کارایی و نتیجه مهم است!

گفتنی است، بهترین سیستم امنیتی خانه این است که باعث گردد شما احساس امنیت در خانه خود را احساس کنید.

در این مقاله چگونگی پیدا کردن بهترین سیستم امنیتی خانه شما را شرح میدهیم:

مرحله ۱: سطح تجربه خود را با سیستم های امنیتی تعیین کنید. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید خودتان سیستم را نصب کنید یا نصاب حرفه ای را استخدام بکنید.
مرحله ۲: انتخاب کنید که آیا می خواهید خودتان نظارت داشته باشید یا افرادی پشتیبانی کنند از سیستم امنیتی شما.
مرحله ۳: هرگونه افزودنیهای اتوماسیون خانگی مانند قفل درب هوشمند، حفاظ روی دیوار ، حفاظ شاخ گوزنی ، دوربین بر روی درب های ورودی، ترموستات هوشمند و غیره را انتخاب کنید.
شما همچنین می توانید تمام سه مرحله بالا را حذف کنید و فقط یکی را انتخاب کنید: در این صورت با مشاوران قائم حفاظ برای نصب حفاظ شاخ گوزنی در تماس باشید. ما به نگرانی های شما گوش می دهیم و پیش از ارائه لیستی از گزینه های امنیتی سفارشی که دوست دارید، ارزیابی کاملی از خانه تان انجام دهید.

مرحله ۱: آیا خودتان نصاب حرفه ای هستید؟

سیستم های امنیتی را می توان به ۲ گروه تقسیم کرد:

سیستم های امنیتی روی دیوار که به عنوان حفاظ آبشاری یا حفاظ شاخ گوزنی و …. نامیده میشود

سیستم های حرفه ای نصب شده DIY

سیستم های DIY  ده سال پیش تقریبا وجود نداشت. امروزه این سیستم ها مجموعه های قدرتمندی را ارائه می دهند، پروسه های ساده سازی تنظیم شده و تکنولوژی چشمگیر.

صاحبان خانه نیازی به پرداخت هزینه به یک شرکت امنیتی حرفه ای برای تنظیم آن را ندارند. به راحتی از جعبه در می آیند و در نهایت این سیستم ها آماده هستند  به راحتی نصب شوند.

اما سیستم های DIY کامل نیستند. برخی از معیب عبارتند از:

هیچ راهنمای استفاده ای در دست نیست: مجموعه ای از دستورالعمل ها که بتوانید شما از خانه خود با استفاده از این سیستم امنیتی حفاظت کنید نمی باشد.
پشتیبانی محدود: خرابی و خراب شدن محصولات DIY. هنگامی که آنها نصب میشوند، باید مدام تلفن بزنید برای رفع خرابی! هنگامی که شما با یک نماینده خدمات پس از فروش در خارج از کشور صحبت می کنید که به سختی به زبان شما صحبت می کند، آسان نیست! این سیستم پشتیبانیش فقط خارج از کشور است.

امنیت تأیید نشده: یک سنسور زنگ خطر، یک قطعی اتصال WiFi یا یک نقطه کور بزرگ در شبکه دوربین های امنیتی شما به راحتی امنیت خانه شما را زیر سوال میبرد و اگر شما حفاظی روی دیوار نداشته باشید دیگر همه چیز آماده است برای سرقت سارق! پس حتما ما به شما پیشنهاد نصب حفاظ بر روی دیوار را مید هیم حتی با وجود بهترین سیستم های امنیتی مانیتورینگ!

مرحله ۲: نظارت خود از خانه یا نظارت خودکار!

صاحب خانه برای نظارت از خانه خود دو گزینه دارد:

آنها می توانند یک شرکت امنیتی حرفه ای برای استخدام یک شخص که به صورت ماهیانه با دریافت حقوق ثابت برای نظارت از سیستم امنیتی خانه خود استخدام کنند.
یا آنها می توانند با پرداخت هزینه  نصب حفاظ شاخ گوزنی برای یک بار یا نصب هر حفاظی روی دیوار از جمله حفاظ آبشاری از  این هزینه ها خود داری کنند.

نظارت حرفه ای

نظارت حرفه ای انتخابی محبوب برای صاحبان خانه است که در صورت زنگ زدن (زنگ سرقت، زنگ هشدار و یا غیره)، ۲۴/۷ پشتیبانی می کنند. شرکت امنیتی می تواند تهدید را بررسی کند و در عرض چند ثانیه با مقامات مناسب تماس بگیرد، که صاحب خانه در این وضعیت معمولا ناراحت است و یا ترسیده است و این غیر قابل انکار است.

اما این سیستم نظارت حرفه ای به صورت ۲۴ ساعت مطمئنا دارای هزینه می باشد. پس نتیجه گیری خوبی میشه کرد اول از هر چیزی مهم تر نصب حفاظ بر روی دیوار شما در اولویت است و بعد از آن در صورت لزوم استفاده از سیستم های امنیتی هوشمند که همانطور گفتیم معایبی نیز دارند.

خود مانیتورینگ چیست

خود نظارت امنیت خانه را در دست صاحب خانه به ارمغان می آورد، که مسئول تماس با مقامات محلی یا پلیس  است. متاسفانه اگر صاحب خانه در معرض خطر باشد و یا در خانه حضور نداشته باشد  هیچ ارزشی ندارد بحث در مورد این گزینه.

ابزارهای امنیتی هوشمند در سال های اخیر، خود نظارت را موثرتر کرده است. صاحب خانه می تواند ویدیو را از دوربین های امنیتی خود به دستگاه های هوشمند خود پخش کند. و آلارم ها می توانند اعلان هایی را ایجاد کنند که به تهدیدات بالقوه مربوط به صاحب خانه می شود.

مرحله ۳: تصمیم گیری در مورد هر یک از افزونه های اتوماسیون خانگی

اتوماسیون خانگی چیزی است که شما در هنگام استفاده از محصولات هوشمند و یا غیر هوشمند برای ساخت خانه خود از آن استفاده می کنید.

تمام محصولات امنیتی زیر دقیقا این کار را انجام می دهند: اما انتخاب آنها و یا ترکیب استفده از آنها امری کاملا شخصی است و بر عهده شما می باشد.

برخی از افزونه های خانگی :

حفاظ روی دیوار :

یکی از کارامدترین و رایج ترین انتخاب مشتریان است مطمئنا سیستم های امنیتی هوشمند با ترکیب سیستم های امنیتی سنتی قدرت خود را نشان می دهند چه بسا با قطع یک جریان برق و یا اختلال در سیستم هوشمند شما امنیت خانه شما به زیر سوال می رود پس حفاظ روی دیوار مهمترین گزینه قبل از نصب سیستم هوشمند است.!

 

doorbells هوشمند

Doorbells هوشمند اجازه میدهد صاحبان خانه دیدن و صحبت با بازدید کننده با جریان زنده ویدئو از زنگ به طور مستقیم به تلفن صاحب خانه است. امنیت و راحتی اضافه شده در آنها باعث شده  این ابزارها را یکی از پرطرفدار ترین محصولات امنیتی در بازار امروز کند.

قفل درب کنترل از راه دور

اگر تا به حال به خاطر یک سوء ظن نزدیک به درب نمی توانستید بشید، پس از آن قفل درب کنترل از راه دور، یک ویژگی امنیتی است که دوست خواهید داشت. قفل هوشمند به شما اجازه می دهد هر قفل در خانه خود را از گوشی هوشمند خود کنترل کنید. بنابراین شما می توانید مهمانان را در حالی که دور هستید، یا پس از ترک خانه شما، درب را قفل کنید.

درب کنترل از راه دور گاراژ

مانند قفل درب کنترل از راه دور، شما می توانید درب گاراژ خود را تنها با گوشی هوشمند خود کنترل کنید. و بر خلاف درب بازکن های گاراژ سنتی، شما می توانید گاراژ را از اطراف بلوک و یا در طرف دیگر باز کنید و آن را ببندید.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید کمال تشکر را داریم برای دریافت اطلاعات بیشتر و نصب حفاظ روی دیوار خانه خود با قائم حفاظ در تماس باشید.

دسته : ,
برچست ها :

آبکاری کروم سخت


تاریخ انتشار پست : 1398/4/17 بازدید : 1

آبکاری کروم سخت

آبکاری کروم سخت | آبکاری کروم

کروم چیست ؟

کروم در ۱۸۷۵ درجه سانتیگراد آب می شود و در مقابل زدگی شیمیایی به خوبی مقاوم است. خصوصیات فیزیکی حاصل از آبکاری کروم سخت تا دمای ۴۰۰ درجه سانتیگراد هیچ تغییری نمی کند.


به دلایلی که در زیر آورده شده آبکاری کروم صنعتی با آبکاری کروم ذینتی فرق هایی دارند.


ضخامت در آبکاری کروم سخت صنعتی به ۲.۵ تا ۲.۷ میکرون می رسد که در کروم ذینتی به ندرت به ۲ میلی متر می رسد.

قشر کروم تزئینی دارای پرزها و منافذ زیادی است ولی قشر کروم سخت بدون منفذ بوده و فقط ممکناست شامل میکروترکهایی باشد

 آبکاری کروم سخت تقریبا در تمامی موارد مستقیما بر روی قطعه مورد نظر نشانده میشود در حالیکه کروم تزئینی بر روی پوششی از نیکل براق انجام میپدیرد

آبکاری کروم سخت معمولا برای افزایش مقاومت در برابر سائیدگی ، گرما و خوردگی  شیمیایی به کارمیرود و آبکاری کروم تزئینی صرفا جهت زیبایی مورد استفاده قرار میگیردکروم فلزی سفید  خاکستری  سخت و شکننده است . قابلیت پرداخت سطحی آن تا جلای آیینه ای از خصوصیات بارز و منحصر به فرد آن میباشد علامت اختصاری در جدول تناوب( با cr وعدد اتمی ۲۴).

جزییات کروم

آبکاری کروم سخت | آبکاری کرومآبکاری کروم سخت | آبکاری کروم

1

2

Previous

Next

سختی کروم در برابر سایش

کروم از سخت ترین مواد رایج و دسترس  می باشد. به همین علت کلمه “ آبکاری کروم سخت ” در صنعت رایج شده است. سختی متوسط کرم عبارت از ۸۵۰-۱۲۰۰ ویکرز می باشد.

البته دستیابی به چنین سختی هایی به سادگی امکان پذیر نیست و به عوامل مختلف و متعددی بستگی دارد.

معمولا فرسودگی و سایش قطعات صنعتی و مکانیکی تحت شرایط زیر واقع می شود:


اصطکاک خشک

اصطکاک تحت فشار (در حضور روغن)

اصطکاک ناشی از چرخش (در حضور روغن)

عملیات سایشی

سایش در حرارت بالا

مثالهای هریک از این شرایط را می توان به ترتیب زیر بیان کرد:


چرخ دنده ها ، قالبهای کشش و …

شفت و پیستونها هیدرولیک و …

شفت چرخ دنده ها ، میل لنگها و …

قالبهای آجر ، آسیاب شکر.

این مثالها تنها گوشه ای از موارد کاربرد وسیع و گسترده “ آبکاری کروم سخت ” را نشان می دهد. فهرست کاملتری از کاربردهای “کروم سخت” در پایان به صورت یک جدول ارائه شده است.

به جرئت می توان ادعا کرد عمر قطعات و وسائلی که با پوششی از “کرم سخت” محافظت

شده اند ، ۵ تا ۱۰ برابر بیشتر از عمر قطعات مشاب می باشد که فاقد پوشش “کروم سخت” است.


آبکاری کروم سخت | آبکاری کروم

مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی و حرارت

“کرم سخت” در بسیاری از صنایعی که با مواد شیمیایی سروکار دارند همچون صنایع غذایی ، صنایع دارویی و بهداشتی ، صنایع رنگ سازی و … مورد استفاده قرار می گیرد.


کرم مقاومت بسیار خوبی در مقابل مواد اکسید کننده و احیا کننده از خود نشان می دهد. به غیر از گاز کلر و کلریدریک اسید که به سرعت بر آن اثر می کنند ، سایر اسید های معدنی تاثیر چندانی بر کرم ندارند. همچنین بجز تری کلرو استیک اسید تقریبا تمامی اسید های آلی بر آن بی تاثیرند.


قطعات مختلف ماشین های پلاستیک که در تماس با پلاستیک مذاب هستند لازم است حتما پوشش “کرم سخت” داشته باشند.


پلاستیک های مذاب به خصوص انواع پلاستیک های وینیل خاصیت اسیدی و خورندگی داشته و قطعات دستگاه و قالبها را به مرور زمان دچار خوردگی شدید می نمایند. چنانچه قطعات مزبور با قشری از کرم سخت به ضخامت ۲/۵ – ۲۵ میکرون پوشیده شوند عمر آنها به طرز قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت.


“کروم سخت” اثرات ناشی از افزایش درجه حرارت را به خوبی تحمل می کند. اولین اثر ناشی از افزایش درجه حرارت نرم شدن فلز است که در اغلب فلزات دیده می شود ، ولی “کرم سخت” ضمن حفظ مقاومت خود در برابر خوردگی شیمیایی تا دمایی بیش از۴۰۰°c سختی خود را نبز حفظ می کند.


با افزایش درجه حرارت از ۴۵۰°c تا ۷۰۰°c سختی شروع به کاهش می کند و از ۹۰۰ به ۴۵۰ ویکرز کاهش می یابد. افزایش درجه حرارت تا ۱۲۰۰°c باعث کاهش سختی تا ۳۰۰ ویکرز می شود.


چرا آبکاری با کروم سخت ؟

خواص ظاهری و تزئینی آبکاری کروم سخت

ظاهر کروم از جذابیت خاصی برخوردار است با این حال آبکاری کروم تزئینی به هیچوجه پوشش مناسبی برای مقابله با سایش نمی باشد.


“کروم سخت” بسته به ضخامت مورد استفاده (به طور معمول ۱۰ – ۵۰ میکرون) می تواند ضمن حفظ خواص خود ، از ظاهر قابل قبول و جذابی برخوردار باشد و بسته به نوع کاربرد قطعه ظاهر آن از مات تا جلای آینه ای می تواند تغییر کند.


برای مثال قالبهای شیشه عینک باید دارای جلای آینه ای و قطعات یک میکروسکوپ می تواند مات باشد.

دسته : ,
برچست ها :

نگهداری از حفاظ در زمستان


تاریخ انتشار پست : 1398/4/17 بازدید : 1
نگهداری از حفاظ در زمستان

زندگی در اقیانوس اطلس، و شرایط زمستان سخت از وقعیت زندگی است. همان چیزهایی که شما در زمستان، مخصوصا برف و سرما  دوست ندارید، می تواند روی حصار شما تاثیر بگذارد. آماده سازی برای زمستان و مراقبت های لازم برای حفظ حصار شما در سال های آینده بستگی به نوع حصار شما و شرایط زمستانی که در حیاط شما تاثیر می گذارد دارد. با ما همراه باشید با ادامه مقاله نگهداری از حفاظ در زمستان.

 

نگهداری از حفاظ در زمستان

حصارهای چوبی نیاز به تعمیر و نگهداری قبل از آب و هوای زمستانی را دارند . حصار وینیل یا آلومینیوم بدون هیچ گونه آماده سازی، که یکی از مزایای بالا این مواد نرده است، حفاظی عالی خواهد بود. بدون توجه به نوع حصار شما باید قبل از زمستان و در طول زمستان نگهداری از حیاط را انجام دهید، زیرا چیزهایی مانند برف و برگ ممکن است به حصار شما آسیب برساند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیر و نگهداری نرده های فصلی، از مشاوران ما در مورد چگونگی حفظ حصار چوب خود در سال استفاده کنید.

 

شما باید حصار چوب خود را برای زمستان با رنگ آمیزی یا مهر و موم آماده کنید.

اگر شما نرده چوبی خود را برای زمستان آماده می کنید …
زمستان رطوبت زیادی را ایجاد می کند که می تواند برای حصار چوب شما بد باشد. کپک و حتی پوسیدگی می تواند یک نتیجه از زمستان سخت باشد یا می تواند در طول زمان ایجاد شود، اگر حصار شما برای سال های آب و هوایی زمستانی  آماده نشده باشد. انتخاب نوع مناسب چوب می تواند به جلوگیری از رطوبت کمک کند، اما نرده های چوبی هنوز هم نیاز به مراقبت سالیانه دارند. سقوط درختان و حیوانات نیز می تواند به نرده خود در زمستان آسیب برساند.

 

آنچه شما می توانید برای نگهداری از حفاظ در زمستان انجام دهید :

اطمینان حاصل کنید که قبل از برف، حصار شما در شرایط خوبی قرار دارد.
بررسی چوب نرم : از نشانه های پوسیدگی  و یا حفره ها در چوب  میتوان مطمئن شد از که تهاجم حشرات به چوب اتفاق افتاده است.
از بتونه چوب برای چسباندن حفره های کوچک یا ترک ها استفاده کنید و یا با جایگزین کردن تخته به جای چوب های آسیب دیده.
برف و یخ را به آرامی تمیز کنید و حصار خود را با یک جارو برف روبی کنید.
از آنجایی که چوب رطوبت را جذب می کند، این نیز یک ایده عالی است که مقاومت به آب را، چک کنید. چند قطره آب را در حصار چوب خود بپاشید و ببینید که آیا دانه های آب  به قلاب ها نفوذ میکند یا نه، همچنین به پست هایا پانل ها. اگر آن را جذب می کند، این نشانه ای است که حصار شما ضد آب نیست و باید با یک لکه ضد آب و یا یک سیلر روشن در آن استفاده شود.

اگر شما نرده وینیل را برای زمستان آماده می کنید …
چگونه برای حفظ یک حصار وینیل در زمستان
نرده های وینیل تعمیر و نگهداری کم هستند، اما در زمستان هنوز هم باید بدون برف نگه داشته شوند.

یکی از مزایای اصلی وینیل این است که لازم نیست مهر و موم شود یا رنگ آمیزی شود، اما این بدان معنا نیست که هیچ کار زمستانی در ناحیه نرده شما وجود نداشته باشد. خطر بزرگ برای نرده های وینیل در زمستان آسیب های یخ و برف است. ، وزن برف می تواند باعث تضعیف، انحراف و حتی شکسته شدن در حصار وینیل شما شود.

شما می توانید حصار وینیل خود را حفظ کنید:

برف را از حصار وینیل خوددور نگه دارید.
برف را به سمت وسط حیاط خود پارو بزنید تا از پانل های حصار خود محافظت کنید.
 به آرامی عناصر زیادی از برف را از حصار خود دور کنید، مراقب باشید که حصار خود را نچرخانید یا خراشیده نشود.
اگر ممکن است از جارو برای برف روبی استفاده کنید به جای بیل

اگر حصار خود را به پارکینگ، حیاط پارکینگ یا پیاده رو بر روی دیوار قرار دهید، باید حواستان را از حصار دور نکنید. اگر شما یک سرویس شخم را شروع به راه اندازی می کنید، اطمینان حاصل کنید که آنها  میدانند که نباید بر روی حصار شما برف بریزند، به خصوص اگر برف را در یک منطقه متمرکز می کنند. شما همچنین می توانید نصب نمادهای موقت شخم را از خط حصار خود در نظر بگیرید، به طوری که گاو آهن یا برف به حصار شما نزدیک نشود و به حفاظ شما آسیب نرسانند.

به طور ژنتیکی، تا زمانی که یخ و برف را از انباشته شدن نگه دارید، حصار وینیل شما باید نگهداری کمی داشته باشد. برخی از سبک هاینرده های وینیل که در انبار وجود دارد را بررسی کنید.

 همچنین بخوانید : حفاظ شاخ گوزنی

نگهداری از حفاظ در زمستان و نرده آلومینیومی

اگر شما نرده آلومینیومی خود را برای زمستان آماده می کنید …
چگونه یک حصار فلزی را در زمستان نصب کنیم
اطمینان حاصل کنید که از حصار خود دور شوید تا برف را از بین ببرید تا از تغییر پست ها یا مشکلات رطوبت جلوگیری شود.

حصارهای آلومینیومی مانند حصارهای وینیل با مشکلات پوسیدگی یا حشرات مواجه نیستند و همچنین تعمیر و نگهداری نسبتا کم هستند. این به این معنی نیست که حصارهای آلومینیومی تحت شرایط آب و هوایی زمستان آسیب پذیر نیستند. در حالی که برخی از آلاینده های آلومینیومی می تواند بر اثر وزن برف آسیب ببیند،. انجماد مداوم و رطوبت باران زمستانی موجب می شود که خاک گسترش یابد و  ممکن است پست های حصار شما را به خطر بیندازد.

دسته : ,
برچست ها :

قفل و امنیت کانکس


تاریخ انتشار پست : 1398/4/17 بازدید : 1

این که آیا تجارت شما در سراسر کشور یا در سراسر جهان می باشد یا کانکس و کانتینر خود را با حمل و نقل جابه جا می کنید، دانستن اینکه محموله شما با خیال راحت در مقصد مورد نظر شما می رسد، همیشه اولویت اول است. با ما همراه باشید با قفل و امنیت کانکس و کانتینر.

به همین دلیل مهم است که صاحبان کسب و کار از مسائل مربوط به ظرفیت حمل و نقل عمومی مانند زنگ زدگی، نشت آب، طبقه های معیوب و نقص امنیتی آگاه باشند که باعث آسیب رساندن به آنها می شود.

این آخرین نکته یکی از مهمترین مواردی است که از آنجایی که ۶۰ درصد از شرکت های تجاری که کالا را حمل می کنند و گزارش حمل و نقل دارند، حداقل یک مورد حادثه امنیتی حمل و نقل را در سال گذشته داشته اند.

 

قفل و امنیت کانکس و کانتینر در اسکان سپهر

در اسکان سپهر، ما تنها کانتینر های حمل و نقل همه جانبه، ضد آب و ایمن را برای مشتریانمان عرضه می کنیم. ما همچنین مجموعه ای از راه حل های امنیتی قفل محرک صنعت ارائه می دهیم که می تواند به شما در حفاظت از حمل و نقل کمک کند.

در زیر چند راه حل امنیتی کانتینری حمل و نقل موجود است :

قفل کانتینر سنگین
قفل محفظه سنگین

هنگامی که به دنبال بهترین قفل حمل محموله کانتینر هستید، می خواهید یک گزینه را انتخاب کنید که بسیار محکم است و بسیار دشوار است. قفل های سنگین ABUS ما از فولاد مخصوص سخت افزاری برای حداکثر حفاظت ساخته شده است و پین های فولادی آلیاژی سخت آنها از قفل کوتاه از چوب بریدن، جلوگیری از دزدان و ایجاد آرامش در ذهن محافظت می کنند.

قفل کانتینر محموله
قفل  قفسه محموله 

 

 

 

این قفل امنیتی کانتینر حمل و نقل می تواند در هر دو درب در تقریبا هر نیمه تریلر یا کانتینر دریایی محافظت کند. قفل ظرف محموله با فولاد مربع ۲ تا ۲.۵ اینچ ساخته شده و دارای دیوارهای ضخیم ۳/۱۶ اینچ است که سطح بالایی از عدم پذیری را فراهم می کند. آنها همچنین به شما اجازه می دهند رمز عبور چهار رقمی خود را تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که فقط شما و افرادی که اعتماد به کالاهای شما دارند دسترسی داشته باشید.

 

قفل قفسه به عنوان یک لایه محافظ اضافی در هنگام حمل و نقل کانتینر امنیتی عمل می کند. اساسا، جعبه قفل امنیتی قفل دستگاه قفل واقعی، برای جلوگیری از مجرمان و دیگر افراد نادان از دسترسی به آن است. این امر باعث می شود که قفل یا دستکاری آن غیر ممکن باشد زیرا دستگاه به طور کامل محصور شده است. قفل های قفل صنعتی ما به راحتی نصب شده و ساخته شده از فولاد سنگین سنج برای حفاظت نهایی است.

جعبه قفل درب رول ، قفل و امنیت کانکس و کانتینر

بسیاری از کانتینرهای حمل و نقل، شامل درب های رولینگ برای  بارگیری آسان می شوند. اما، اینکه درب های رولا دارای راحتی هستند شکی در آن نیست، اما اگر به درستی محافظت نشده باشند، خطرات امنیتی را ایجاد می کنند. به همین دلیل ما درب قفل درب رول خود را بهترین قفل برای حمل ظروف با این نوع درب ها می دانیم. Lockbox درب رول دار ما با فولاد ریخته گری ضخیم ساخته شده است و ساده است برای نصب آن برای یک سرمایه گذاری مناسب و ارزشمند است.

 

 

 

با توجه به قفل امنیتی برای حمل کانکس، چند ویژگی وجود دارد که صاحبان کسب و کار باید از آن آگاهی داشته باشند.

سه ویژگی مهم حمل و نقل کانتینری حمل و نقل :

مقاومت در برابر آب و هوا

ظروف حمل و نقل در معرض شرایط سختی آب و هوایی، از بارش باران و برف تا امواج اقیانوس که شور است و می تواند موجب فرسایش شود مقاوم است. بنابراین، سرمایه گذاری در یک قفل که آزمایش شده و اثبات شده برای مقاومت در برابر این شرایط است، کلیدی است. حتی کانکس های ذخیره سازی قابل حمل با دوام و محکم در طول زمان فرسوده می شوند، اما با خرید یک قفل ضد آب، شما اطمینان حاصل می کنید که این قفل مانع رسیدن ارتباط محموله شما با کانتینر یا کانکس شما می شود .

امتیاز بالا CEN ، قفل و امنیت کانکس و کانتینر

رتبه بندی CEN (اروپای مرکزی) توسط تولیدکنندگان قفل ساز ایجاد شد که می خواستند بتوانند امنیت محصولات خود را به فروش برسانند. تا به امروز، از آن استفاده می شود تا مشخص شود که کدام یک از قفل ها عملکرد خوبی خواهد داشت.

سیستم درجه بندی می کند به شرح زیر است:

GRADE 6 – حداکثر امنیت

GRADE 5 – امنیت فوق العاده بالا

درجه ۴ – امنیت بالا

GRADE 3 – امنیت متوسط ​​/ بالا

GRADE 2 – استاندارد امنیتی

GRADE 1 – کم امنیت

بررسی میزان اعتبار CEN قفل امنیتی حمل و نقل کانتینری، راهی عالی برای اطمینان از خرید یک محصول است که سطح حفاظت شما را تامین می کند.

 

 

 

حفاظت حفاری ، قفل و امنیت کانکس و کانتینر

حفاری یکی از رایج ترین تکنیک های استفاده شده توسط جنایتکاران است که می خواهند در کانکس حمل و نقل و دیگر مناطق امن رخنه کنند. به همین دلیل، بسیاری از قفل های سنگین طراحی شده اند که از یک یا چند صفحه متوقف کننده فلزی جلوگیری می کنند که از نفوذ دستگاه به دستگاه جلوگیری می کند.

این صفحات از عملکرد درونی قفل محافظت می کند که مجرمان باید دسترسی داشته باشند تا بتوانند به موفقیت دست یابند. در حقیقت، برخی از صفحات ضد حفاری بسیار موثر هستند، در صورتی که یکی از آنها مورد استفاده قرار گیرد، آنها یک حفره حفاری را شکست می دهند.

به همین دلیل، ما همچنین مجموعه گسترده ای از افزودنی های قابل تنظیم امنیتی را که مشتریان ما از آن استفاده می کنند، عرضه می کنیم.

هر یک از این محصولات بازرسی و تأیید شده از طریق سفارش به صورت مستقیم تحویل داداه می شود، بنابراین مشتریان ما یک محصول بی نظیر دریافت می کنند.

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد