فنی و تاسیساتی - آرشیو 1398/3

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 27
» بازديد سال : 27
» بازديد کل : 459
» اعضا : 0
» مطالب : 31

کانکس پست پیشتاز


تاریخ انتشار پست : 1398/3/22 بازدید : 1
کانکس پست پیشتاز محصولی از گروه کانکس اسکان سپهر با طرحی اختصاصی برای ایجاد کیوسک خدمات پستی درون شهری است.این سازه بصورت اختصاصی و با رنگ سازمانی اداره پست طراحی می شود که در ادامه به برسی کاربردهای آن خواهیم پرداخت.کاربرد کانکس پست پیشتازخدمات پستی از دیر باز راه ارتباطی بین مردم از راه های دور با یکدیگر بوده و فعالیت ابتدایی آن در زمینه نامه رسانی و خبر رسانی است.

https://hub.docker.com/u/sepehresکانکس پست پیشتاز

 در مناطق و محله های کوچکتر که احداث دفاتر خدمات پستی مقدور نیست و یا به علت کمبود جمعیت مراجعه به آن کم می باشد استفاده از یک کانکس به عنوان شعبه کوچکی از این سازمان راهکاری درست و بجا  است که علاوه بر کاهش هزینه ها باعث شده است این سازمان در بین مردم بیشتر دیده شود.


در واقع این شعبه کوچک تمامی فعالیت های یک اداره را انجام می دهد بدون نیاز به خرید یک ساختمان و تجهیز کردن آن به سیستم اداری و به راحتی مرسوله های ارسالی مردم را دریافت و برای ادامه مراحل کار آنها را به شعبه اصلی پست انتقال داده می شود.طراحی کانکس پست پیشتازطراحی این سازه به گونه ای الهام گرفته از فعالیت این سازمان و ذهنیتی که مخاطبین از آن خاطر خود دارند شکل گرفته است.


 


طراحی کانکس پست پیشتاز و کاربرد آن

 


به این صورت که طراحی نمای کانکس پست پیشتاز به شکل یک پاکت نامه است که البته نیمی از آن را تشکیل داده و بخشی از آن برای هدایت نور به درون فضا از شیشه سکوریتاست.بر روی شیشه ها نیز الگویی شش ضلعی تکرار می شود که نماد ساختمان مرکزی پست در ایران بوده و رنگ کل سازه نیز برگرفته از رنگ سازمانی اداره پست است.


این نوع نگرش در طراحی کانکس باعث شد تا مردم و شهروندان در اولین برخورد خود با این کیوسک نا خودآگاه به یاد پست افتاده و بدون سوال کردن بدانند که کاربری این سازه چه می باشد و از طرفی برای همیشه در ذهن آنها باقی خواهد ماند تا در مواقعی که احتیاج به خدمات پستی دارند براحتی به آن مراجعه کرده و مرسوله پستی خود را به متصدییان کیوسک تحویل دهند.


 


سوالات رایج درباره کانکس پست پیشتاز آیا ممکن  می باشد چنین طرحی با ایجاد تغییرات برای دفاتر اداری یا کاربری های مشابه استفاده شود؟


از آنجایی که گروه مهندسین اسکان سپهر تمامی محصولات خود را بصورت اختصاصی طراحی می کنند می توان کانکس پست پیشتاز را از نظر طراحی کمی متفاوت تر و همسان تر با کاربری مورد نیاز شما طراحی و تولید نماید و در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد.https://www.reddit.com/user/eskannn
http://mp.antioquiatic.edu.co/Ir-al-perfil/


دسته : ,
برچست ها :

کانکس کوه آلپ


تاریخ انتشار پست : 1398/3/9 بازدید : 1

معماران، روبرتو دینی و استفان گیرودو یک سازه ی پیش ساخته ی کوچک ( کانکس کوه آلپ ) طراحی کردند که در یک نقطه ی دور افتاده روی کوه آلپ نصب شده است.

کانکس کوه آلپ

 

کانکس کوه آلپ در ارتفاع ۳۲۹۰ متری (۱۰۷۹۴ فوت)، این پروژه به جستجو کردن منطقه ی جدا شده ومسیر های کوهنوردی نزدیک آن تشویق شد.

 

کانکس کوه آلپ

 

کانکس کوه آلپ موقتی به افتخار لوکا پاسکالتی، دوستدار کوه و کسی که به طرز غمباری در آلپ در تاریخ می ۲۰۱۴ درگذشت؛ نام گذاری شد.

 

کانکس کوه آلپ

 

ساخت کانکس کوه آلپ موقتی، با همکاری کارخانه در یک نجاری از ماه جولای تا آگوست ۲۰۱۷، به طول انجامید.

 

کانکس کوه آلپ

 

بعد از آنکه آماده شد؛ کانکس توسط یک هلیکوپتر به محل مورد نظر، قبل از اینکه به طور رسمی در سپتامبر ۲۰۱۸ افتتاح شود؛ برده شد.

 

کانکس کوه آلپ

 

اگرچه، پروژه ی ساخت و نصب آن با توجه به موقعیت خطرناک و ارتفاع آن اصلا آسان نبود. کاملا به صورت پیش ساخته، سازه های چوبی و  فلزی آن به چهار بخش برای نقل و انتقال بهتر و بهینه ی آن تقسیم شده بود. این موضوع استفاده از هلیکوپتر و کار سر هم کردن و ساخت نهایی کانکس را به حداقل رساند.

 

کانکس کوه آلپ

 

کانکس کوه آلپ اینگونه طراحی شد تا به راحتی بتوان کاملا آن را بدون صدمه به محیط زیست، مونتاژ و سر هم کرد.

 

کانکس کوه آلپ

 

کانکس کوه آلپ اقامتگاهی بر روی پایه ایی موقتی که به دیوار سنگی کوه تکیه کرده است. عناصر مقاوم و با کیفیت بدون استفاده از بتن روی هم سوار شده اند و هر دوی آنها قابل بازیافت و بی خطر برای محیط زیست هستند.

 

کانکس کوه آلپ

 

در داخل کانکس کوه آلپ ، تقسیم بندی مرتب و مناسبی بین اتاق نشیمن و اتاق خواب ایجاد شده است. اتاق نشیمن تشکیل شده است از یک میز با هشت صندلی، محلی برای تهیه غذا، فضایی برای لوازم کوهنوردی.اتاق خواب میتواند فضای کافی برای هشت مهمان را فراهم کند.

 

کانکس کوه آلپ

 

در همین حین، چشم اندازی وسیع از پنجره وجود دارد که نور و گرمای کانکس کوه آلپ را تامین میکند. در سمت شرق، منظره دیدنی ای از کوهستان به چشم میخورد.

 

کانکس کوه آلپ

 

کانکس کوه آلپ

 

کانکس کوه آلپ
http://mp.antioquiatic.edu.co/Ir-al-perfil/

دسته : ,
برچست ها :

درآمد زایی از کانکس


تاریخ انتشار پست : 1398/3/1 بازدید : 1

از کانکس های قابل حمل و نقل برای فروش و برای جامه ی عمل پوشاندن به کسب و کار سیار خود استفاده کنید شما به راحتی و بدون هیچ مدرکی میتواند درآمد زایی با کانکس را به راحتی تجربه کنید . 

امروزه، کسب و کارهای سیار به آسانی در حال رونق هستند. از آنجایی که جایگاه ثابتی ندارند؛ صاحب این نوع کسب و کار به نسبت با کار و مشکلات کمتری روبه رو است. مشکلاتی مانند اجاره ی دفتر، تسهیلات ماهیانه و غیره… این به معنی شانسی  بزرگ برای دستیابی مجدد به مبلغ سرمایه گذاری شده در زمان نسبتا کوتاه است که نشان گر ساده بودن درآمد زایی با کانکس است.

 کسب و کار سیار فقط زمانی میسر است که مواد و مصالح استفاده شده در مغازه ی شما به اندازه ایی مقاوم باشد که یک سال دوام بیاورد. دقیقا به همین دلیل است که اکثر صاحبان کسب و کارهای سیار به مراقبت از کانکس های قابل حمل و نقل فروش، اهمیت میدهند. این کانکس ها طوری طراحی شده اند که در شرایط نامناسب آب و هوایی که ممکن است در جاده با آن رو به رو شوند؛ تاب بیاورند. در همین حال، به سادگی قابل ساخت هستند؛ پس به این ترتیب، در یک چشم به هم زدن، کسب و کار شما آماده ی گسترش است. گروه مهندسان اسکان سپهر با دوام ترین و بهترین کیفت کانکس را تولید میکند که در سخت ترین شرایط هم سالم باقی بماند .

درآمد زایی با کانکس

درآمد زای در هرجا

اگر برنامه دارید کسب و کاری ایجاد کنید که هر جا بازار خوب است؛ آنجا برود؛ لازم است که درباره ی این کانکس های سیار فکر کنید. از آنجایی که این وسیله به راحتی به دیگر نقاط شهر تغییر مکان میدهد؛ به شما این اجازه را میدهد که توجه بیشتری نسبت به وقتی که یک جا ساکن هستید؛ جلب کنید. به این ترتیب، ممکن است مشتری و سود بیشتری به دست بیاورید؛ که این میتواند به درآمد زایی بیشتر و در نتیجه رونق کسب و کارتان در آینده کمک کند و درآمد زایی با کانکس را به بهترین روش تجربه کنید .

 

کافه سیار

اگرچه در اطراف کافه ها رفت و آمد زیادی وجود دارد؛ ساعاتی در روز وجود دارد که کار آهسته پیش میرود. با یک کافه کانکس سیار، به راحتی میتوانید به نقطه ایی از شهر که در آن لحظه رفت و آمد بیشتری دارد؛ نقل مکان کنید. برای شروع کار، میتوانید کانکس خود را جایی نزدیک به یک دفتر کار مستقر کنید؛ تا مردم بتوانند وقتی یک فنجان قهوه یا چیزی برای خوردن میخواهند؛ به کانکس شما مراجعه کنند.

 

درآمد زایی با کانکس

 

تئاتر سیار

اگر در به روی استیج رفتن تجربه و به آن علاقه دارید؛ هیچ  راهی بهتر از یک صحنه نمایش سیار که توسط کانکس ساخته شده است؛ برای توسعه دادن به این حرفه نیست. از این راه، ساختن یک صحنه  نمایش، به آسانی میتوانید در نقاط مختلف شهر نمایش اجرا کنید بدون آنکه نگران اجاره کردن محلی برای آن باشید. و به راحتی درآمد زایی با کانکس بکنید که در این خصوص فقط با کانکس سیار ممکن پذیر است و میزان هنر و خلاقیت شما

کارگاه های سیار

اگر به آموزش و انگیزه دادن به مردم علاقمند هستید؛ میتوانید یک کانکس سیار را به یک کلاس درس یا محلی برای جلسات تبدیل کنید؛ جایی که در آن میزبان صحبت ها یا حتی سمینارها باشید. در واقع، حتی میتوانید کارگاه های آموزشی برای ادارات در سطح شهر برگزار کنید.

 

درآمد زایی با کانکس

 

خرده فروشی سیار

اگر به دنبال معرفی و فروش اشیائی که طراحی کرده اید هستید؛ یک کانکس سیار را به مغازه ی شخصی خودتان تبدیل کنید. فقط مطمئن شوید آن را طوری طراحی می کنید که مشتری فورا متوجه شود که برند شما بشود. به عنوان مثال، اگر یک مغازه ی مایو فروشی دارید؛ میتوانید دیوارهای مغازه را با تعدادی صدف دریای تزئین کنید.

این مدل کسب و کارهای سیار را در حینی که به دنبال این هستید که چه کاری راه اندازی کنید؛ در نظر بگیرید.

به یاد داشته باشید که همیشه بهترین راه این است که چیزی را انتخاب کنید که نسبت به آن اشتیاق دارید تا درباره ی چیزی که به مشتریان خود ارائه میدهید؛ احساس خوبی داشته باشید. با یک کسب و کار سیار، شما چیزی دارید که میتواند در یک چشم به هم زدن شروع شود. داشتن کسب و کار شخصی متعلق به خودتان، میتواند به شما یک منبع درآمد برای زندگی بدهد.


برای مشاهده ادامه این مطلب به سایت کانکس اسکان سپهر مراجعه کنید و یا با کلیک بر روی در آمد زایی با کانکس


  آدرس دفتر مرکزی : تهران، صادقیه ، برج گلدیس ، طبقه پنجم ، واحد 511
تلفن  های واحد فروش :
80 56 23 44 – 021


20 57 23 44 – 021


13 72 31 88 – 021


98 73 31 88 – 021


35 72 31 88 – 0210912-2447836


دسته : ,
برچست ها :

کانکس ساحلی


تاریخ انتشار پست : 1398/3/1 بازدید : 6

همانطور که از نام این کانکس مشخص است ، از این کانکس در کنار سواحل استفاده می شود ، کانکس ساحلی دارای ویژگی های خاصی می باشد که در ادامه به معرفی و بررسی برخی از آن ها می پردازیم ، با اسکان سپهر همراه باشید:

مقاومت در برابر رطوبت

مهمترین ویژگی کانکس های ساحلی مقاومت بالای آن ها در برابر رطوبت و زنگ زدگی می باشد ، بدین منظور برای ساخت آن ها از ورقه هایPVC (کانکس پی وی سی) و عایق بندی یا استفاده از چسب ها و ایزوبام های مخصوص ، استفاده می شود.

کانکس ساحلی

 

نمای ظاهری و جنس داخلی

کانکس هایی که به صورت کانکس گردشگری و ارائه خدمات به آن ها مورد استفاده قرار می گیرند ، با استفاده از ورقه های کامپوزیت و … به صورت کاملا سفارشی طراحی و ساخته می شوند و در مورد جنس داخلی شما حتما به کف کانکس و جنس آن دقت زیادی داشته باشید زیرا در صورت خراب بودن کانکس و آب گرفتگی آن هزینه ی زیادی را از داست داده اید .

دیگر مورد این است که در مناطق ساحلی بارش بارن بسیار زیاد است و در صورت خرابی سقف همانند کف باعث آب گرفتگی میشود پس توجه خاصی به کیفیت کانکس های ساحلی داشته باشید.

کاربرد کانکس ساحلی

اگر شما در مناطق ساحلی زندگی میکنید میتوانید با هزینه ای بسیار کم یک کانکس ساحلی را خریداری کرده و در کنار ساحل شروع به کسب و کار کنید از مشاغلی که میتوان نام برد عبارتند از اجاره قلیان ، فروش انواع بستنی در فصل های گرم ، نوشیدنی های خنک و نشاط آور و یا اینکه فروش نوشیدنی های گرم در فصل های سرد و چای که در تمام فصول سال حتی در داغ ترین روز ها مورد استفاده قرار میگیرد و دیگر مورد اینکه شما میتوانید سود زیاد و پر درآمدی داشته باشید.

کانکس ساحلی

 

انواع کانکس ساحلی

کانکس های ساحلی در دونوع زیر در شرکت اسکان سپهر ارائه می شوند : 

کانکس ساحلی گردشگری

این نوع کانکس ها در کنار سواحل و جزایر گردشگری برای ارائه خدمات به گردشگران و مسافران می باشد که دارای کاربرد های مختلفی دارد و به صورت کاملا سفارشی یا پیش ساخته تحویل مشتری داده میشود ولی ما به شما پیشنهاد را میدهیم که کانکس را به صورت کاملا سفارشی تهیه نمایید به این علت که کانکس را برای عمور گردشگری مورد استفاده قرار می دهید و بیشتر مردم در هنگام مسافرت هر هزینه ای را متقبل میشوند پس شما با داشتن یکی از این ها با طراحی زیبا میتوانید درامد خوبی هم داشته باشید   .

کانکس ساحلی

 

کانکس ساحلی صنعتی

این نوع کانکس ها نیز بیشتر در سواحل ماهیگیری ، جهت نگهداری لوازم ماهیگیری ، لوازم تعمیر و نگهداری کشتی ها ، تور های ماهیگیری ، تعمییر ماشین های که از ساحل عبور میکنند و … مورد استفاده قرار می گیرند. و شرکت اسکان سپهر در تولید کانکس ساحلی صنعتی دقت زیادی به خرج میدهد به این علت که این نوع کانکس ها معمولا در نقطه ای کور واقع میشوند و وسایل گران قیمتی نیز در آن ها جای میگیرد و تجربه ما ثابت کرده که بهتر است که وضعت امنیتی این کانکس ها در رده ی بالای قرار گیرد .

قیمت , خرید و فروش کانکس ساحلی

قیمت این نوع به علت انواع مختلف آن قیمت ثابتی ندارد بلکه به در تماس بودن کانکس با آب ، روی شن قرار گرفتن کانکس و نوع مصرفی کانکس ساحلی که به دو نوع گردشگری و صنعتی تقسیم میشود بستگی دارد اما شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت , خرید و فروش کانکس ساحلی ، با کارشناسان فروش اسکان سپهر تماس بگیرید.


برای مشاهده ادامه این مطلب به سایت کانکس اسکان سپهر مراجعه کنید و یا با کلیک بر روی کانکس ساحلی


منبع : https://www.eskansepehr.co/
  آدرس دفتر مرکزی : تهران، صادقیه ، برج گلدیس ، طبقه پنجم ، واحد 511
تلفن  های واحد فروش :
80 56 23 44 – 021


20 57 23 44 – 021


13 72 31 88 – 021


98 73 31 88 – 021


35 72 31 88 – 0210912-2447836


دسته : ,
برچست ها :

چطور کانکس رو خنک نگه داریم


تاریخ انتشار پست : 1398/3/1 بازدید : 3

اگر به اندازه ی کافی خوش شانس باشید که در آب و هوای گرم زندگی می کنید؛ آنوقت ممکن است در طول ماه های تابستان، متوجه شوید که کانکس شما خیلی گرم شده است؛ حال چطور کانکس را خنک نگه داریم ؟ درست مثل بقیه ی خانه ها. در اینباره چه کار میتوانید بکنید؟ شما همیشه میتوانید فقط یک تهویه ی هوا نصب کنید. ولی ما یک لیست از دیگر نکته ها تهیه کرده ایم؛ تا بتوانید که به شما یاد میدهد چطور کانکس را خنک نگه داریم .

سایه بان نصب کنید

جالب است که خیلی از مردم در  واقع از سایه بان بر روی پنجره هایشان استفاده نمیکنند؛ مخصوصا مردمی که در آب و هوای گرم زندگی می کنند. سایه بان ها میتوانند هم برای نگه داشتن هوای گرم بیرون از خانه در طول تابستان و هم نگه داشتن هوای گرم داخل خانه در طول زمستان استفاده بشوند. اطمینان حاصل کنید که از سایه بان های سفید یا رنگ روشن استفاده می کنید چرا که آنها در بازتاب گرما بهتر عمل میکنند. پرده نیز میتواند مورد استفاده قرار بگیرد اما به اندازه ی سایه بان ها کاربردی نیستند.

اگر میخواهید خانه ی خود را خنک نگه دارید؛ برای همه ی پنجره هایی که  در طول روز در معرض تابش نور خورشید هستند؛ پرده نصب کنید.

از هوای شب استفاده کنید

با هوای شب چطور کانکس را خنک نگه داریم . بیشتر مکان ها در عصر، کمی از هوای گرم رهایی پیدا میکنند. از این زمان ها برای برگرداندن دمای کانکس به حالت اولیه استفاده کنید. پرده ها را جمع کنید و پنجره ها را زمانی که میخواهید بخوابید؛ باز کنید تا هوای شب، فضای کانکس شما را خنک کند. پنجره ها را صبح زود ببندید تا از ساختن یک سونا در خانه تان جلوگیری کنید!

از باغچه استفاده کنید

بیشتر مردم از تاثیری که باغچه هایشان در دمای خانه تاثیر میگذارد؛ آگاه نیستند. بلکه باغچه یک جواب دندان شکن برای چطور کانکس را خنک نگه داریم است .

باغچه ها میتوانند برای کاشت درخت که حکم سایه بان برای کانکس را دارند؛ مورد استفاده قرار بگیرند. نه تنها آن بلکه آنها باعث زیبایی نیز هستند. درخت صنوبر پیوندی نیر یکی از درختانی است که سریع رشد میکند و تا ۵۰ متر قد میکشد. آنها به خاطر اینکه سالیانه ۸ متر رشد میکنند؛ بسیار رایج و محبوب هستند. نوع رایج دیگر، کاتالپا (جوالدوزک) شمالی است. به اندازه ی درخت صنوبر پیوندی سریع رشد نمیکند؛ اما به طور استثنائی سایه بان ضخیمی از برگ به وجود می آورد که میتواند پوشش عالی ایی برای محافظت از خانه شما در برابر گرما باشد. به یاد داشته باشید که اگر میخواهید از گرمای خورشید در طول زمستان بی بهره نباشید؛ آنوقت در سمت جنوبی کانکس خود درخت نکارید.

 

چطور کانکس را خنک نگه داریم | کانکس | کانکس قابل حمل

 

لامپ هایتان را عوض کنید

مهتابی ها میتوانند ۹۰% از انرژی خود را صرف گرما کنند. پس وقتی شما آنها را بالا روی سقف خانه ی خود میبینید؛ آنها فقط باید نور کانکس شما را تامین کنند نه اینکه باعث گرم شدن آن بشوند! لامپ های کم مصرف را که با نام لامپ های کوچک فلورسنت هم شناخته میشوند؛ جایگزین مهتابی ها کنید. این نه تنها باعث میشود که خانه تان را خنک نگه دارید؛ همچنین کمک میکند که پول قبض برق را پس انداز کنید!

مخصوصا در مواقعی که از کانکس با جنس آهن استفاده میکنید تاثیر بسیار زیاد تری روی گرما میگذارد. یکی از جواب های چطور کانکس را خنک نگه داریم ؟ با خرید لامپ های کم مصرف.

پنکه

با توجه به شکل طولی مستطیلی کانکس قابل جابه جایی، پنکه ها میتوانند بهترین ابزار برای خنک کردن کانکستان باشند. چیزی که شما نیاز دارید؛ استفاده از یک پنکه برای دمیدن هوای خنک به داخل و دیگری برای خارج کردن هوای گرم به بیرون است؛ مانند یک دستگاه دمیدن و مکش.

اینکه پنکه ها را کجا بگذارید؛ به حالت قرار گیری کانکس شما بستگی دارد. بهترین روش، این است که پنکه را کنار خروجی ها/پنجره های شمالی قرار دهید. این باعث میشود که از هر رطوبت خنک شمالی، بهره ببرید! سپس پنکه ی دیگری را در سمت مخالف خانه ی خود قرار دهید تا هوای گرم را به بیرون از خانه بکشد. به این طریق در مدت زمان کوتاهی خنک خواهید شد.

 

چطور کانکس را خنک نگه داریم | کانکس | کانکس قابل حمل

 

کانکس خود را خنک طراحی کنید

اگر تا به حال اینکار را نکرده اید؛ درباره ی دبستان ویسرشوک در جنوب آفریقا، اینجا را مطالعه کنید. آنها یک کلاس دیگر با استفاده از کانکس قابل حمل ساخته اند. آنها یک روش مقرون به صرفه میخواستند تا شرایط راحتی در کلاس درس ایجاد کنند؛ چون دمای آنجا میتواند در تابستان بسیار گرم شود.

معماران یک سطح شیب دار قرار دادند؛ اندازه ی سقف را در بالای کلاس افزایش دادند که این به تاثیر خنکی، توسط بالا آمدن هوای گرم فضای داخلی و سپس خروج آن از کلاس درس، افزود. بعلاوه، سقف فلزی آن که با رنگ بازتابنده پوشیده شده است؛ مقدار زیادی از گرمای خورشید را به خارج از کلاس بازتاب میدهد.

معماران همچنین تعداد زیادی پنجره در همه طرف کانکس قرار دادند؛ این باعث میشود که هوای خنک از یک طرف کلاس وارد شده و از طرف دیگر همراه با هوای گرم خارج شود. همه ی این ها درباره ی استفاده از محیط طبیعی، از یک راه زیرکانه، برای بیرون نگه داشتن گرما خارج از کلاس درس است.

انتخاب سقف، نقش حیاتی ای در مقدار گرمای داخل خانه ی کانکسی شما در طول هوای گرم تابستان بازی میکند. استفاده از سقف بازتاب دهنده ی نور خورشید نه تنها میتواند مقرون به صرفه باشد؛ بلکه باعث میشود مقدار زیادی از گرما کاهش پیدا کند. سقف های قدیمی و سنتی، مانند سقف های قیر سیاه، در واقع گرما را جذب و به خانه ی شما منتقل میکند. سقف های بازتاب دهنده، گرما را درست به هوای آزاد بیرون، بازتاب میدهد. ضعف این موضوع این است که در طول زمستان، گرمای آفتاب که در حقیقت شما آن را احتیاج دارید هم بازتاب داده میشود؛ پس با دقت درباره ی اقلیم زندگیتان حالا که با این تکنیک ها آشنا شدید؛ فکر کنید.

از فر استفاده نکنید

اگر همین حالا هم کانکس شما گرم است؛ این عاقلانه نیست که چیزی را روشن کنید که گرمایی بالاتر از ۴۰۰ درجه تولید میکند. عاقلانه است؟ راه هایی را برای آشپزی استفاده کنید که فضای کانکس شما را گرم نکند. سعی کنید غذای خود را بیرون از خانه روی منقل همانطور که از هوای بسیار خوب استفاده میکنید، بپزید؛ اول روز پخت و پز کنید؛ و از آرام پز ها و زودپز ها استفاده کنید.

دستگاه های خنک کننده ی قابل حمل

اگر شما در یک منطقه ی گرم و مرطوب زندگی میکنید؛ علاوه بر نصب دستگاه های خنک کننده داخل خانه، میتوانید یک دستگاه خنک کننده یقابل حمل نیز خریداری کنید. ظرفیت خنک کنندگی دستگاه بسته به اندازه ی محیطی که قرار است آن را نصب کنید؛ متفاوت است. یک دستگاه با ۱۲۰۰۰ بی تی یو، برای خنک کردن اتاقی به بزرگی ۴۰۰ متر مربع، کفایت میکند مخصوصا در کانکس های ساندویچ پانل.

چطور کانکس را خنک نگه داریم | کانکس | کانکس قابل حمل

 

روی پنجره ها پوشش نصب کنید

باید از پنجره های عایق در تمام دیوار های طبقات دوم و سوم استفاده کرد. پنجره هایی با پوشش عایق به طور قابل توجه ایی گرمای کمتری را به نسبت پنجره های سنتی قدیمی از خود عبور میدهند. این یک چیزی مانند همان سقف های فلزی بازتاب کننده هست که شما با استفاده از آن از عبور گرما به فضای داخلی جلوگیری میکنید. اگر قبلا پنجره هایتان بدون شیشه های عایق نصب شده اند؛ دلسرد نشوید چرا که همچنان میتوانید یک پوشش از شیشه ی عایق خریداری کرده و آنها را روی پنجره ها نصب کنید.

این نکات و راهکار ها کمک میکند که شما کانکستان را در ماه های تابستان خنک نگه دارید!

برای مشاهده ادامه این مطلب به سایت کانکس اسکان سپهر مراجعه کنید و یا با کلیک بر روی چطور کانکس را خنک نگه داریم


  آدرس دفتر مرکزی : تهران، صادقیه ، برج گلدیس ، طبقه پنجم ، واحد 511تلفن  های واحد فروش :80 56 23 44 – 021


20 57 23 44 – 021


13 72 31 88 – 021


98 73 31 88 – 021


35 72 31 88 – 0210912-2447836


دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد